Abonament
Află tot ce ai nevoie să știi despre abonamentul tău: opțiuni disponibile, oferte de portare, modificare abonament.
anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Postări pe forum

Soluționat! Activare bonus de 100GB pe abonament Smart plus 15

De ce nu pot activa in bonus din piniata party pe abonamentul Smart plus 15? Nu vad unde ar scrie că nu e eligibil. Am mai activat bonus de aici, dar aveam un abonament de 8 euro. Smart plus nu intra la eligibilitate? 

Mucifer de către Vizitator
  • 108 Vizualizări
  • 15 răspunsuri
  • 1 aprecieri

iPhone 15 pro max

Bună dragilor am abonament la Orage de 6 luni plata fiecare făcură și a-și dori să-mi iau telefonul iPhone 15 pro Max,pot face un nou abonament gen pe contractul existent cam cat ar fi avansul la acest telefon ?

iuliasamira12 de către Junior
  • 128 Vizualizări
  • 12 răspunsuri
  • 4 aprecieri

Soluționat! Oferta abonament

Bună ziua, am sunat la relații clienți și am primit o ofertă pentru cele doua abonamente pe care le dețin, Fun 8 cu reducere 2 euro (mi s-a spus ca permanentă). Nu știu dacă să accept, în ideea în care după expirarea perioadei contractuale să nu se m...

traianttr de către Junior entuziast
  • 162 Vizualizări
  • 14 răspunsuri
  • 9 aprecieri

Soluționat! Abonament reziliere

Salut am avut un abonament in 2018 cu restanță de plata ..am platit restanta și am rugat sa mi se închidă abonamentul dar cei de la Orange nu l au închis ...și m am trezit că sunt dator la Orange cu 300 de Ron după 6 ani.. abonamentul nefiind folosit...

parthenia de către Începător
  • 189 Vizualizări
  • 15 răspunsuri
  • 10 aprecieri

Abonati vechi fara beneficii la oferte.

Am 21 de ani de Orange, ma rog cu tot cum s-au mai numit... Nu demult a fost, sau mai este, (nu stiu), o oferta de prelungire a abonamentului cu telefon in rate. Cei de la Orange uita ca au multi abonati pensionari, cu pensii vai de mama lor. Nu ne p...

dorelc de către Junior entuziast
  • 385 Vizualizări
  • 23 răspunsuri
  • 27 aprecieri

pot primi apel dar nu pot suna

Buna ziua, am facut astazi o modificare la abonament pentru roaming.Imi zice ca este activat dar eu nu pot doar sa trimit mesaje de sunat nu merge doar sa fiu sunat

dorescumpu de către Începător
  • 220 Vizualizări
  • 10 răspunsuri
  • 4 aprecieri

Soluționat! Portare din Orange în altă rețea

Salutare, În data de 10 august 2024 îmi expira perioada contractuală. Din câte îmi amintesc eu, am un abonament în avans plătit. Întrebarea este dacă mă pot porta din Orange în altă rețea, cu o lună mai devreme. Nu am beneficiat de vre-un telefon, am...

DumiM71 de către Junior
  • 304 Vizualizări
  • 13 răspunsuri
  • 10 aprecieri

Soluționat! Rate abonament

Buna! Daca vreau sa achizitionez un telefon in rate in valoare de 5200 RON si imi fac abonament de 25 de €, cat trebuie sa platesc lunar cu tot cu rata telefonului? Multumesc!

Razvan22 de către Începător
  • 222 Vizualizări
  • 6 răspunsuri
  • 3 aprecieri