anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dacă anulez abonamentul Google photo pozele se șterg?

Ilie_Catalin
Junior entuziast

Am o întrebare legat de abonamentul la Google photo dacă am pe el 6000 de poze cu aproximație și anulez abonamentul pozele se șterg ??? Sau rămân acolo pana reînnoiesc abonamentul și mai adaug altele 

Și dacă știe cineva cum a-și putea sa le mut înapoi pe dispozitiv fără sa stau sa le selectez una câte una ar fi foarte de folos. 🙂 Mulțumesc 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Nu, nu se sterg. Dar nu vei mai putea urca poza noi, trimite email-uri din Gmail sau adauga date noi pana cand nu reactivezi subscrierea sau stergi suficient de multe date (manual) astfel incat sa incapa in volumul de date alocat.

Binenteles, daca nu mai vrei sa reactivezi subscrierea, poti oricand sa descarci pozele respective pe un alt suport (PC/USB memory stick/CD/DVD etc). Sau, sa le urci pe o alta platforma de online storage.

Ai mai multe informatii aici.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Pololică
#StarMember

Salut!

Te rog fii mai clar un pic. Despre ce abonament de Google Photo vorbim si cele 6.000 de poze cat ocupa (ca spatiu). Din cate stiu, daca ai un abonament si renunti la ei, ai o luna sa muti ce depaseste (plus ca, in perioada respectiva, nu vei putea face sincronizari sau backup la nimic. Doar poti sa stergi din ele).

Totusi, recomand sa descarci (Google Drive) pe un calculator si sa copiezi folderul pe un stick sau un card de memorie.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Nu, nu se sterg. Dar nu vei mai putea urca poza noi, trimite email-uri din Gmail sau adauga date noi pana cand nu reactivezi subscrierea sau stergi suficient de multe date (manual) astfel incat sa incapa in volumul de date alocat.

Binenteles, daca nu mai vrei sa reactivezi subscrierea, poti oricand sa descarci pozele respective pe un alt suport (PC/USB memory stick/CD/DVD etc). Sau, sa le urci pe o alta platforma de online storage.

Ai mai multe informatii aici.

Client Orange