anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] [URGENT] - Reactivare abonament Yoxo inchis

cezar98
Junior entuziast
Salutare!
Mi-am inchis din greseala numarul principal de telefon din aplicatia Yoxo, cu optiunea "nu mai am nevoie de acest numar". Am fost in Shop pentru recuperarea numarului pe PrePay si mi s-a comunicat ca acest lucru este posibil doar prin intermediul Chat-ului din aplicatia Yoxo, desi pe https://www.yoxo.ro/help/pot-sa-reactivez-un-abonament-yoxo-dupa-ce-l-am-inchis/ se spune ca pot merge cu cartea de identitate intr-un Shop pentru recuperare. Exista vreo modalitate sa pot recupera numarul de telefon?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, cezar98! Vom încerca să verificăm cu colegii situația ta. Pentru că avcem nevoie de mai multe informații care nu pot fi făcute publice aici, ți-am trimis un mesaj privat (pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate) și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumim.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

DanielaH
Moderator
Salut, cezar98! Vom încerca să verificăm cu colegii situația ta. Pentru că avcem nevoie de mai multe informații care nu pot fi făcute publice aici, ți-am trimis un mesaj privat (pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate) și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumim.

Ion1
Începător
Acelasi lucru l-am pățit și eu? Cum pot pastra numărul?

DanielaH
Moderator
@cezar98, mulțumim pentru marcarea soluției! S-a rezolvat? Este totul în regulă, da?

Ion1
Începător
La mine, da!

cezar98
Junior entuziast
@DanielaH, da, totul este in regula! Multumesc!