anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu pot sa accesez Orange TV GO pe un dispozitiv Huawei

Cezar77_M
Junior entuziast

Salut, am descărcat aplicația Orange TV GO pe un dispozitiv Huawei și nu pot să accesez aplicația, îmi apare acest mesaj de eroare: 

Error: server_error
Reference: 83947a3d2167a581907b4fbfc2544f01

 

9 Răspunsuri 9

GeorgianaD
Moderator

Buna, @Cezar77_M! Bine ai venit in Comunitatea Orange! Ai incercat sa te conectezi in aplicatia Orange TV Go si de pe un alt dispozitiv?

Am încercat și funcționează pe alt dispozitiv. 

Vio73
#StarMember

Salutare! 

Ai incercat să / dezinstalezi/reinstalezi aplicația și apoi să te reloghezi? 

Dacă nu funcționează nici așa, te sfătuiesc să scrii la adresa aplicatii@orange.com, unde dai dai telefonul și adresa de email asociată contului. 

Baftă!

Cezar77_M
Junior entuziast

Am instalat / dezinstalat de mai multe ori și același mesaj de eroare. 
Am descărcat aplicația de pe pagina Orange, Huawei AppGalery. 

Vio73
#StarMember

Poți cere și ajutor la adresa aplicatii@orange.com! 

Cezar77_M
Junior entuziast

Am înțeles.
Mulțumesc. 

Cu drag!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut! Cand anume iti apare eroarea? Imediat ce deschizi aplicatia? Apuci sa vezi ceva? Sau iti da direct eroarea? Ai cumva si GMS pe acel Huawei? Ai posibilitatea sa descarci si varianta de pe Google Play Store?

Daca are cineva acces la un apk, am putea incerca o instalare manuala. Eu n-am reusit sa mai gasesc unul online. Deci...doar de la Orange daca primim unul cumva, pentru test.

Dar la o prima vedere, pare o problema de aplicatie, sau server...sau o combinatie intre cele doua.

Client Orange

DanielaH
Moderator

@Cezar77_M ai luat legătura cu colegii noștri? S-a rezolvat situația? Te așteptăm să revii cu detalii noi.