anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Apel vo-wifi în Roaming?

Razvan
#StarMember
V-ar plăcea ca Orange sa ofere apel vo-wifi în Roaming, la fel ca rețeaua Digimobil?
Din ce am citit Telekom mobile Germania și Digi România nu restricționează apelul wifi când ești în roaming, scăzând semnificativ costul final pe voce pentru utilizatorul final. Cred ca ar fi o idee buna, sa fie implementata și de către Orange România.
1 Soluţie acceptată‚

Ciucuras
Cunoscător certificat
Nici eu nu stiam ca merge si in Roaming. Orange ar putea sa preia toate serviciile bune si de calitate pentru a satisface nevoile abonatilor.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Ascary
Campion certificat
Nu știam că Digi are acest serviciu și în roaming dar da,ar fi bine daca și Orange ar prelua aceasta politica.

Miha_Z
#StarMember
Cu siguranta mi-ar placea acest lucru, atat timp cat este in avantajul clientului, este bine venit.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Nici eu nu stiam ca merge si in Roaming. Orange ar putea sa preia toate serviciile bune si de calitate pentru a satisface nevoile abonatilor.

Alex_G_
Cunoscător
Mi-ar plăcea tare mult sa se introducă acest serviciu. Cu cât avem mai multe beneficii cu atât mai bine.

Vio73
#StarMember
Da, mi-ar plăcea, logic.

Razvan
#StarMember
Atunci sa facem o petiție către ORO.

Vio73
#StarMember
Cred că e un punct de vedere demn de luat în seamă.

mr17
Junior entuziast
Desigur,este o propunere excelenta.

Jay
Campion certificat
Pentru cei care calatoresc foarte mult sau lucreaza in afara tarii ar fi foarte avantajos.. plus ca, ar fi o palma pentru digi.. stiu ca la ei nu era complet functional, nu stiu daca s-a schimbat intre timp situatia...

Vio73
#StarMember
Sigur că ar fi plăcut, dar fiecare rețea cu strategia ei.