anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vreau să îmi deschid din nou abonamentul Orange fix

AdelinaH
Începător
  • Buna ziua ..vreau să îmi deschid din nou Orange fix.cu cartiela..specific că am router ..cum se procedează ?
3 Răspunsuri 3

Pololică
#StarMember

Buna!

Inteleg ca ai numarul (cartela) prepaid si vrei sa faci un abonament de internet pe numarul respectiv?

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

@AdelinaH: Pentru un abonament de internet 4G/5G, dacă ai routerul atunci soliciți un SIM pentru a-l utiliza în router. Poți fie să activezi un abonament de internet, fie să activezi o opțiune prepay cu internet. Un abonament 4/5G te-ar scăpa de griji. Pentru detalii, contactează Orange fie într-un Orange shop, fie prin una din alternativele de aici: www.orange.ro/contact .

Vezi că routerul tău trebuie să fie cu posibilitate de utilizare/montare SIM. Altfel ai nevoie de un router 4G.

Vio73
#StarMember

Bună!

Ce fel de router ai, cum se numește?

Te sfătuiesc, dacă ai routerul, să îți iei un yoxo de 19 lei cu net nelimitat sau un prepay, pentru că abonamentul de internet este mai scump, iar dacă este vrei internet fix 4g, s-ar putea să nu funcționeze cu routerul tău. Așa, văd că internetul fix 4g, cu routerul inclus, este 47 lei / lună sau și mai ieftin.

https://www.orange.ro/love/client-orange-fix-net-4g-10/?srsltid=AfmBOoq57jEfEKHn613xJoCDF2JCuda51wok...

Baftă!