anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce pot face în comunitate?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

7e68bfaaae1780d0_comunitate_vizual_100.jpg

 

Scopul acestei comunități este de a vă ajuta să găsiți răspunsuri la întrebările voastre despre produsele și serviciile Orange. Simplu, eficient și fun!

Este o comunitate în care membrii se ajută reciproc. Împreună ne dorim să menținem un mediu productiv, prietenos și distractiv în același timp. De aceea am creat și un sistem de recompensare. Sper că îți place să te “joci” și că ești competitiv 🙂

Aici poți găsi informații și sfaturi referitoare la folosirea comunității:

 

64 Răspunsuri 64

Vio73
#StarMember
Cu siguranță se vor afla multe răspunsuri la întrebările pe care ni le punem!

Lazar_Dragoș_Oc
Începător
Super tare ❤️

Eugen
Junior
Era și timpul sa aflați nemulțumirile clienților, îmi place ideea.

Îți mulțumesc pentru mesaj!

Vă Doresc O Săptămână Frumoasa!

Miha_Z
#StarMember
CrisanCristianDan multumim la fel. Spor la dezbatut subiecte.

Vio73
#StarMember
Mulțumim, la fel! Spor în activitatea din Comunitate!

elenasandu
Junior
buna ziua, ma ajutati cu o informatie, cum functioneaza aceasta comunitate?

Ascary
Campion certificat
Buna Elena. Comunitatea este o platforma cu întrebări și răspunsuri puse și oferite de membrii comunității. Oricine poate pune o întrebare așa că te așteptăm cu întrebări daca ai nevoie de niște răspunsuri 🙂

Ce pot primi pe 115 puncte ?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Ascary mulțumesc mult pentru răspunsul complet oferit Elenei. @CrisanCristianDan punctele, badge-urile și nivelurile sunt recompense digitale oferite membrilor pentru activitatea desfășurată în comunitate. Nu pot fi transformate în alte lucruri, dar vom avea pe viitor surprize pentru membrii comunității. Aici ai mai multe informații despre beneficii: https://comunitate.orange.ro/pages/beneficii

jojoclaudiu
Începător
Astept cu nerabdare intrebarile noi

Vio73
#StarMember
După aproape două luni de Comunitate mi se pare că lucrurile s-au mai așezat, noi suntem destul de mulți, și totul e la superlativ. Mulțumim pentru tot!

Gaby
Începător
Mulțumesc pentru invitatie!

Vio73
#StarMember
Bine ai venit!