anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu pot face backup pe whatsapp

Teodora88
Junior

Buna ziua,

ma confrunt cu următoarea problema: am un telefon iPhone 13 actualizat cu ultima versiune iOS 16.2, spațiu pe Cloud dar nu pot face backup pe whatsapp. Îmi apare doar mesajul “se pregătește”.

am făcut revenire la setările din fabrica, tot ce a fost necesar dar tot nu funcționează 

ce e de făcut?

1 Soluţie acceptată‚

PROBLEMA REZOLVATA !!!!

UPDATE APLICATIE ! (intra aplicatie din magazin si updte. functioneaza - eu aveam aceeasi pb)

Vizualizare soluţie în postul original

52 Răspunsuri 52

Timp de aproape 3 ani pe iph 11 nu am avut nicio problema. Pe iph 13 orangetv go nu functioneaza, backup la whatsapp la fel. Numai necazuri. Ori noi am luat o razna ori apple/ios. 20 ani de android nu mi au adus probleme cu aplicatiile

 

So, nici la mine nu functioneaza

 

 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Problema e cu aplicatia WhatsApp. Deci, as zice niciuna dintre cele două variante. :))

Client Orange

user_16861972
Începător

Problema userului Teodora88 o am si eu pe doua iphone-uri 12. Unul al mamei si unul al sotiei. Problema asta cu back-up whatsupp din aplicatie a survenit de cand s a facut update la iOS 16.2. Deci vina iOS + whatsupp. Undeva este o neconcordanta din urma update-ului. Pe de alta parte eu am un iphone 12 mini si nu am aceasta problema. Trebuie sa asteptam urmatoarele update-uri iOS si whatsupp. Poate se indura sau realizeaza macar cei in cauza de acest bug.

user_17839351
Junior entuziast

PROBLEMA REZOLVATA !!!!

UPDATE APLICATIE !

Merci! Mergem acum și la mine. 

DanielaH
Moderator

@user_17839351, mulțumim pentru confirmare!

@Teodora88, s-a rezolvat și la tine?

Din păcate pentru mine nu s-a rezolvat. 

PROBLEMA REZOLVATA !!!!

UPDATE APLICATIE ! (intra aplicatie din magazin si updte. functioneaza - eu aveam aceeasi pb)