anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am un nr cu net si am cerut reziliera lui

vasycobra
Începător

Buna

Am un nr cu net si am cerut reziliera lui pt ca nu il folosesc deloc. Ce-i de facut?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Daca ai cerut deja rezilierea lui, tot ce ramane de facut este sa astepti.

Daca nu ai facut deja o cerere, o poti face folosind adresele de email corespunzatoare de aici, sau sectiunea de Contact. Va trebui sa atasezi o copie de buletin si sa specific motivul rezilierii.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Daca ai cerut deja rezilierea lui, tot ce ramane de facut este sa astepti.

Daca nu ai facut deja o cerere, o poti face folosind adresele de email corespunzatoare de aici, sau sectiunea de Contact. Va trebui sa atasezi o copie de buletin si sa specific motivul rezilierii.

Client Orange

vasycobra
Începător

Si daca nu le raspund la cei de la oferte se inchide acel abonament

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Asa ar trebui. Dar ai putea la fel de bine sa le raspunzi si sa le spui ca nu esti interesat de o contra-oferta si vrei pur si simplu inchiderea abonamentului. Daca vrei pastrarea numarului, e important sa specifici lucrul asta. Intrucat, daca n-o faci trecand numarul pe prepay, el se va pierde (va fi realocat dupa o perioada).

Client Orange

Salutare!

Trebuie să le răspunzi, pentru că altfel nu se știe dacă ți-l închid. Eventual, te poți duce și la un magazin Orange Shop, unde poți face o cerere de reziliere, cu număr de înregistrare. Dar cea mai bună metodă este cea din secțiunea Contact, pentru că ai și număr de înregistrare în mod automat pe email. Adică trebuie să lași sesizare de aici:

https://www.orange.ro/contact/

Baftă!