anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament cu prelungire cu iphone 12 plus

Andre2000
Începător
vreau sa stiu ce abonament exista cu iphone 12 plus minim cu telefon inclusiv cu prelungire abonamentul meu
1 Soluţie acceptată‚

And04
Senior
Salutare, @Andre2000 Asa cum a sugerat si @arsradu, cel mai bine este sa simulezi in magazinul online si sa vezi daca te avantajeaza vreunul dintre abonamente. Pasi: Mergi la sectiunea Magazin, apoi la Telefoane Alegi telefonul dorit (daca este in stoc) dand click pe "Continua" de la sectiunea "Preţ cu prelungire de contract" si vei vedea apoi pentru abonamentele existente care este pretul telefonului si beneficiile abonamentului.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Salut Andre! Ai incercat sa faci o simulare din magazinul online, fiind logat pe cont? Daca nu, cred ca poti incepe acolo. In felul asta, poti sa vezi exact ce oferta poti sa primesti.
Client Orange

And04
Senior
Salutare, @Andre2000 Asa cum a sugerat si @arsradu, cel mai bine este sa simulezi in magazinul online si sa vezi daca te avantajeaza vreunul dintre abonamente. Pasi: Mergi la sectiunea Magazin, apoi la Telefoane Alegi telefonul dorit (daca este in stoc) dand click pe "Continua" de la sectiunea "Preţ cu prelungire de contract" si vei vedea apoi pentru abonamentele existente care este pretul telefonului si beneficiile abonamentului.

Razvan
#StarMember
Poți să achiziționezi un telefon cu abonamentul actual sau cu un alt abonament din oferta curentă, dacă prețul final plătit pe telefon+abonament este mai mic decât în situația anterioară.

delfinas
#StarMember
IPhone 12 vad că e doar varianta de 64 GB, care nu merită