anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Optiune 150 gb yoxo cu roaming

dicrival2005
Junior
salut am activat optiune internet extra 150 gb plus 8 gb roaming pt 1 luna pt ca plec in Grecia pe 22.08 si ma intorc pe 02 .09. Doresc sa stiu daca beneficiez de optiune 30 de zile de cand am activat o sau doar pana la sf lunii cand e data facturarii la mine adica 30 a lunii.
1 Soluţie acceptată‚

Salut, dicrival2005 ! Optiunea este valabila pana la data de reinnoire lunara a abonamentului YOXO si expira in a treizecea zi a abonamentului tau. Optiunea nu se reinnoieste automat, ci o activezi de cate ori ai nevoie.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Salut! Teoretic ar trebui o lună. Așa ar fi corect. Practic, e cam greu de spus și mai apar neconcordanțe! Succes!

dicrival2005
Junior
Teoretic...dar practic...se pare ca nu...asa ca in continuare caut o explicatie a faptului ca platesti optiunea pt 30 de zile si beneficiezi de ea pt 2 zile daca nu estj atent in fct de data abonamentului yoxo

Vio73
#StarMember
Este valabilă 30 de zile. Detalii aici: https://acrobat.adobe.com/link/review?uri=urn:aaid:scds:US:21de6859-a7a9-3147-933d-e1841ec74ca1

dicrival2005
Junior
Da, dar daca activezi azi optiunea si abonamentul tau expira peste o saptamana.....inseamna ca beneficiezi o saptamana nu 30 de zile

Pololică
#StarMember
Eu as intelege ca optiunea depinde de valabilitatea abonamentului. Formularea e de genul: activeaza optiunea si este valabila pe perioada abonamentului (Vio, ai mai jos citat din linkul pus de tine): "Valabilitate opțiune: Opțiunea este valabilă până la data de reînnoire lunară a abonamentului YOXO. Expiră în a treizecea zi a abonamentului tău. Opțiunea nu se reînnoiește automat, o activezi de câte ori ai nevoie."

Salut, dicrival2005 ! Optiunea este valabila pana la data de reinnoire lunara a abonamentului YOXO si expira in a treizecea zi a abonamentului tau. Optiunea nu se reinnoieste automat, ci o activezi de cate ori ai nevoie.