anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Eliminare limita anuala activare abonamente Yoxo

Anonim
Neaplicabil
Salutare, am aflat recent ca exista o limita de 10 activări pe an pentru abonamentele Yoxo. De ce? Se poate reseta acest prag dacă nu se poate măcar elimina? Nu ii vad rostul și nici sensul.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Am revenit cu răspunsul colegilor noștri. Din păcate, această limită nu se poate modifica sau elimina. Este vorba despre anumite reguli generale create pentru abonamentele YOXO, reguli ce țin de un comportament de utilizare rezonabil.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Vio73
#StarMember
Salut! Te deranjează limita, ca principiu, că altfel nu cred că poți face atâtea...

Anonim
Neaplicabil
Încerc sa mai activez alte abonamente și nu mai pot...

Vio73
#StarMember

Da, destul de neplăcut!

Anonim
Neaplicabil
Chiar foarte!

Anonim
Neaplicabil
@Orange: poate cineva din inside sa trimita mai departe solicitarea? Nu ma ajuta deloc ca nu se ofera raspuns la situatie. Multumesc.

FLo1
#StarMember
@simple_dreams: Pe aceiași rețetă a imposibilului pentru experții Orange, o solicitare cu caracter de analiză rătăcește prin cotloanele birourilor SF a specialiștilor într-ale marketingului plătiți regește de către Orange din încasările de la clienții nevoiași ai plebei române. Advice: cu cât optimistul vede mai intens jumătatea plină a paharului, cu atât paharul devine tot mai mic. Ideea? Păcat de pahar, conținutul oricum nu era important.

DanielaH
Moderator
@simple_dreams, ca de obicei, am întrebat colegii. Revin imediat ce am un răspuns.

Anonim
Neaplicabil
Multumesc!

DanielaH
Moderator
Am revenit cu răspunsul colegilor noștri. Din păcate, această limită nu se poate modifica sau elimina. Este vorba despre anumite reguli generale create pentru abonamentele YOXO, reguli ce țin de un comportament de utilizare rezonabil.

Anonim
Neaplicabil
Macar o limita pusa la 15-20 activari tot merge setata. Orice se poate atata timp cat se vrea. 🙂