anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am avut un abonament yoxo si numarul mi-a fost inchis

Anamariacristea
Începător

Buna ziua, numele meu este Anamaria. Am avut un abonament yoxo si nu am reusit sa fac plata ca urmare numarul mi-a fost inchis. As dori sa stiu daca pot sa imi recapat numarul inapoi pentru ca il am de foarte mult timp! Numarul de telefon este 0755.xxx.xxx

1 Soluţie acceptată‚

Anonim
Neaplicabil

Ai timp suficient sa il recuperezi, detalii aici sau aici. 

 

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

In primul rand, am rugamintea sa nu postezi date personale, cum ar fi numele complet/nr de telefon/email/adresa fizica, in Comunitate. De preferinta pe niciun alt site.

In al doilea rand, depinde de starea in care este acel numar. Sugestia mea ar fi sa incerci sa iei legatura cu cineva pe chat-ul Yoxo, daca se poate, sau incearca intr-un Orange Shop, poate e cineva care iti poate da o sugestie.

Daca numarul nu mai e activ de ceva vreme, el se realoca. Deci, depinde de cat timp e inchis abonamentul, si in ce stare este in momentul asta. 

Din pacate, noi aici in comunitate suntem, in mare parte, clienti ca si tine. Deci nu avem acces la contul tau, si nu putem opera niciun fel de modificari. Deci, cum ziceam, singura varianta este sa iei legatura cu cineva de la Yoxo.

Client Orange

Anonim
Neaplicabil

Daca abonamentul a fost inchis, numarul intra in carantina timp de 60 de zile dupa care il pierzi definitiv. Trebuie sa te duci intr-un Orange shop ca sa te ajute sa il recuperezi.

DanielaH
Moderator

@Anamariacristea, am editat noi numărul de telefon postat de tine pentru că astfel de date personale nu trebuie să fie publice aici, în Comunitate.

Când a fost închis nunmărul Yoxo?

Acum 2 săptămâni!

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Bun, e inca recent. Asta e bine. Ai sanse sa-ti recuperezi numarul. Cu toate astea, banuiesc ca va trebui intai rezolvata problema acelei suspendari.

Client Orange

Anonim
Neaplicabil

Ai timp suficient sa il recuperezi, detalii aici sau aici.