anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se poate schimba optiunea Max Basic cu Max Standard?

Tase72
Începător

Salutare,

Se poate schimb optiunea Max Basic cu Max Standard, din ab. Smart? (evident cu diferenta de cost aferenta)

1 Soluţie acceptată‚

Salut, @Tase72!
Plata pe factura Orange a abonamentului Max este disponibila doar pentru varianta Basic. Daca doresti varianta Standard, te poti dezabona de la plata prin factura Orange si poti activa pachetul de aici Max | Stream HBO, Discovery, TV, and Movies , unde poti plati cu cardul.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Razvan
#StarMember

Salutare! Momentan nu este posibil schimbarea Max basic la Max standard și cu achitarea diferenței, dacă ești abonat prin operator. Același lucru l-am solicitat și eu la Digi România, posibil să fie legat de clauze contractuale. 

Unwantedo16
Începător

Salut,

Din păcate nu se poate și este dezamăgitor deoarece trebuie sa vezi cel puțin 2 reclame la fiecare film vizionat.

O varianta ar fi renunțarea la Max facturat prin Orange (oferta buna) și achiziționarea abonamentului Max direct de pe site-ul lor (preț normal).

O zi frumoasa!

Razvan
#StarMember

Prima versiune de Max avea un bug și dacă dădeai că nu ești de acord cu cookies-urile lor, scăpai de reclame. La tv nu am făcut update și nu am reclame la emisiuni.

sapte
Junior

Salut, momentan oferim doar varianta Max Basic.

Salut, @Tase72!
Plata pe factura Orange a abonamentului Max este disponibila doar pentru varianta Basic. Daca doresti varianta Standard, te poti dezabona de la plata prin factura Orange si poti activa pachetul de aici Max | Stream HBO, Discovery, TV, and Movies , unde poti plati cu cardul.

Era util (chiar fair aș spune!) de specficat acest aspect (varianta basic) in detaliile abonamentului! 

 

Salut,

Pot spune că este specificat că abonamentul Max este basic,cel puțin online,insa trebuie să cauți bine informațiile.

https://www.orange.ro/abonamente/toate-abonamentele/ 

1000001243.jpg

sau aici.

Insa cu reclame nu se merita, voi renunța la serviciu și eu.