anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu merge aplicatia orange tv go pe smart tv

OvidiuHudea87
Junior entuziast

Bună 

Mi-am instalat zilele trecute pe smart tv aplicația orange tv go și a mers bine...acum nu mai merge ...când deschid aplicația îmi apar trei puncte roșii și urmat de unul gri care pâlpâie...oare de ce nu merge..mulțumesc 

40 Răspunsuri 40

Vio73
#StarMember

Salutare!

Ai încercat să o dezinstalezi și să o reinstalezi?

Dacă ai făcut treabă aceasta și tot nu vrea, atunci poți să le scrii la adresa de email aplicatii@orange.com, să le dai numărul de telefon asociat contului My Orange și numele și prenumele, eventual și cu ceva capturi de ecran, care scot în evidență problemele ( erorile) apărute.

Baftă!

Mulțumesc 

La mine merge fără probleme, pe două tv-uri. Am uitat să-ți spun! 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut Ovidiu,

Ești în țară? Ai incercat eventual și o reinstalare? Din browser merge? Pe tvgo.orange.ro.

E posibil sa fie ceva probleme temporare cu aplicatia. Mai ales ca zilele trecute a mers.

Eu îți recomand sa incerci întâi din browser, si eventual o reinstalare. Daca tot nu se rezolva, mail la suport. Din moment ce a mers, nu stiu daca e o problema cu aplicatia in sine (in sensul de bug). Dar tot ar trebui sa se uite cineva peste chestia asta.

Client Orange

Salut..da sunt în tara...am reinstalat aplicația și tot nu merge...pe browser apare mesajul   a avut loc o eroare

Trimite email la aplicatii@orange.com, așa cum ți-am spus atunci!

Baftă!

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

posibil sa fie pe cont problema. Daca ai un alt cont, poti incerca și asta eventual.

Client Orange

Pai dacă era pe cont problema ma gandesc ca nu mergea pe telefon..dar pe telefon merge

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Da, e un punct de vedere valid. Si da, cel mai probabil ai dreptate. Acuma, am mai intalnit si ciudatenii. :)) De-aia am zis sa mentionez si chestia asta, pentru orice eventualitate. Daca altora le functioneaza...fiind aceeasi aplicatie, nu stiu ce sa zic... Sa nu fie o combinatie ciudata intre cont, aplicatie, poate si modelul de TV...habar n-am. Zic si eu.

Client Orange

Pai pana ieri a mers...acum nu mai merge

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Ciudat... Alte aplicatii merg? Alte site-uri, daca le deschizi in browser?

Client Orange

Ancapahontu
Începător

Buna, de ieri mi-a apărut și mie aceeași problema, am incercat inclusiv sa scanez codul qr al tv-ului și nimic. La tine s-a remediat problema? Daca da, îmi poți spune ce ai făcut ? 

 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Problema este in desfasurare, dupa cum poti observa din mesajele de mai sus.

Poti incerca sa dai un mail cu problema asta la aplicatii@orange.com. Eventual cu o captura de ecran.

Client Orange

Nu am rezolvat nimic...dacă rezolv te anunt