anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Mai exista optiunea de 6 luni gratis de Antena Play prin orange tv go?

na
Junior
 
1 Soluţie acceptată‚

Salut,
Oferta s-a incheiat si nu mai poate fi activata. Clientii care au activat deja oferta promotionala vor beneficia de aceasta pana la expirarea perioadei de gratuitate.

Vizualizare soluţie în postul original

14 Răspunsuri 14

delfinas
#StarMember

Na, bun venit in Comunitate!!!

Acum nu cred că mai există oferta asta, doar că, prin Orange, te costa mai puțin, 16 lei. Știu că pretul  normal Antenaplay este de  8 euro/lună, așa că e un avantaj al Orange. 

Oricum, și când era oferta gratuită era doar pentru o lună sau două, nu 6.

DETALII: https://www.orange.ro/tv/tv-go/optiuni-tv-go/

Screenshot_20230116_114859.jpg

Citisem intr-un thread de anul trecut ca exista cu 6 luni gratuit. Multumesc!

O fi fost, nu contest, și poate va mai fi, dar acum se pare că nu e.

Salut,
Oferta s-a incheiat si nu mai poate fi activata. Clientii care au activat deja oferta promotionala vor beneficia de aceasta pana la expirarea perioadei de gratuitate.

Pololică
#StarMember

Nu cumva vorbim de Netflix? In ultimii doi ani am vazut ca doar la Netflix se face reclama, nu si la AntenaPlay sau Voyo.

A fost o perioadă când printre opțiunile gratis la Tv Orange go, era și Antenaplay

 Am avut și eu acea ofertă, dar de ceva timp platesc, prin Orange, abonament.

Atașez și dovada 😉

na_1-1673863950236.jpeg

 

Se vede pe fata mea ce fan infocat sunt Antena, nu?...😂 Chiar nu mi-a sarit in ochi.

Au fost oferte de genul asta și la Voyo... 😉

Sa nu aud de Media Pro... Liceul (Poligraficul/Industrial 16/Colegiul Media) a fost sponsorizat (si colegii de la Profesionala faceau practica) de Trustrul Pro. Mama a lucrat la ei, eu am mai lucrat la ei (atat cu practica obligatorie de liceu (fiind liceul industrial, practica era obligatorie si pentru liceu (sectiile de specialitate) cateva saptamani pe an), dar si angajat). Sa nu mai spun ca in facultate (si dupa) am lucrat in distributia presei si, de multe ori, ma intalneam cu fostii colegi (atat de liceu, cat si de tipografie) prin ... tipografie la ridicat reviste Pro (ProTV Magazin, ProMotor, CSID, The One, Anuarele ZF, etc).

Antenele nu, Pro nu, pretențios mai ești!!!  :))))

Eeee Coane Fanica, familie mare, remuneratie mica... 🤣

Și eu sunt mare fan. M-aș uita la ei, dar doar dacă mă plătesc ei. Glumeam desigur!