anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot rezilia un contract tv orange fiind in strainatate?

Costy13
Începător

Salut, imi poate da cineva informatii cum pot rezilia un abonament orange tv din strainatate, il am de mult timp si vreau sa il inchid. Va multumesc.

 

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

@Costy13: Bun venit în Comunitate. Solicitarea de reziliere este o cerere către Orange în acest sens, comunicată fie prin chat Djingo sau din aplicația MyOrange > Altele > Contact. Trebuie doar să ai în vedere un aspect: predarea echipamentelor în custodie: card CI+, Gpon, Mediaconverter, echipament Chromecast.... după caz. Ce fel de abonament TV ai și unde este instalat: în RO sau în străinătate?

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

@Costy13: Bun venit în Comunitate. Solicitarea de reziliere este o cerere către Orange în acest sens, comunicată fie prin chat Djingo sau din aplicația MyOrange > Altele > Contact. Trebuie doar să ai în vedere un aspect: predarea echipamentelor în custodie: card CI+, Gpon, Mediaconverter, echipament Chromecast.... după caz. Ce fel de abonament TV ai și unde este instalat: în RO sau în străinătate?

In strainatate dar aparatul eu l-am platit nu este in custodie si antena la fel.

Anonim
Neaplicabil

Daca nu ai dispozitive in custodie nu va trebui sa returnezi nimic.

Însă în urma cereri de reziliere vei fi contactata și ți se va comunica daca ai de predat ceva.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Din secțiunea Contact  , mai jos, unde scrie Trimite-ne un mesaj!

Acolo, selectezi tot ce trebuie selectat pe rând și după ce apeși butonul de finalizare, vei avea și numărul de înregistrare a sesizării respective pe email.

Succes!

Anonim
Neaplicabil

Buna Costy13,

Poți găsi informațiile care te interesează aici.