anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme activare cont Orange Money

Ștefanqqqq3
Junior
Am incercat sa fac un cont orange money dar imi arata aceasta imagine de 3 zile. Cand a venit momentul validarii video a aparut aceasta imagine.
Am fost astazi la un orange shop si au spus ca nu au ce sa faca. Dejamagit Total.
7 Răspunsuri 7

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver
Ștefanqqqq3, bun venit in Comunitate!!! Ai incercat sa dezinstalezi și să reinstalezi aplicația?

Jay
Campion certificat
Eu folosesc aplicația de un an și ceva, insa, nici mie nu mi-a ieșit din prima punerea în funcțiune.. cred ca am încercat de vreo 3-4 ori, ca se tot întrerupea. Nu funcționează perfect si mai este de lucru la ea, mai da erori uneori, insa chat-ul ajuta în lămurirea lor de obicei, se mai fac update-uri pentru îmbunătățire.. Atat timp cat se pot face niște puncte prin intermediul ei și nu se plătește nimic, as zice ca merita folosita.. în timp, mai vedem..

Vio73
#StarMember
Sincer, nici eu nu am reușit din prima. Dar cred că trebuie reinstalată aplicația și sper că se va rezolva. Succes!

Ștefanqqqq3
Junior
Am reinstalat-o si acelasi lucru imi arata

Trixen_old
Cunoscător
Si la mine a durat o zi jumatate. Parerea mea e sa mai stai pana trec 5 zile, apoi sa suni la 300 sa intrebi daca sunt probleme. Am recomandat solitia catre doi prieteni, iar lor le-a mers aproape instant. In 15 minute erau cu contul deschis. Probabil tine de alegerile facute la inceput si de cat de larg ne este zambetul din poza 🙂

DanielaH
Moderator
@Ștefanqqqq3, poți încerca încă o dată să continui procesul? Te așteptăm să revii cu feedback. Mulțumim.

Viocat
Senior certificat
Si la mine a durat cateva zile si doar dupa convorbirea la tehnic s-a rezolvat