anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme activare cont Orange Money

Ștefanqqqq3
Junior
Am incercat sa fac un cont orange money dar imi arata aceasta imagine de 3 zile. Cand a venit momentul validarii video a aparut aceasta imagine.
Am fost astazi la un orange shop si au spus ca nu au ce sa faca. Dejamagit Total.
7 Răspunsuri 7

delfinas
#StarMember
Ștefanqqqq3, bun venit in Comunitate!!! Ai incercat sa dezinstalezi și să reinstalezi aplicația?

Jay
Campion certificat
Eu folosesc aplicația de un an și ceva, insa, nici mie nu mi-a ieșit din prima punerea în funcțiune.. cred ca am încercat de vreo 3-4 ori, ca se tot întrerupea. Nu funcționează perfect si mai este de lucru la ea, mai da erori uneori, insa chat-ul ajuta în lămurirea lor de obicei, se mai fac update-uri pentru îmbunătățire.. Atat timp cat se pot face niște puncte prin intermediul ei și nu se plătește nimic, as zice ca merita folosita.. în timp, mai vedem..

Vio73
#StarMember
Sincer, nici eu nu am reușit din prima. Dar cred că trebuie reinstalată aplicația și sper că se va rezolva. Succes!

Ștefanqqqq3
Junior
Am reinstalat-o si acelasi lucru imi arata

Trixen_old
Cunoscător
Si la mine a durat o zi jumatate. Parerea mea e sa mai stai pana trec 5 zile, apoi sa suni la 300 sa intrebi daca sunt probleme. Am recomandat solitia catre doi prieteni, iar lor le-a mers aproape instant. In 15 minute erau cu contul deschis. Probabil tine de alegerile facute la inceput si de cat de larg ne este zambetul din poza 🙂

DanielaH
Moderator
@Ștefanqqqq3, poți încerca încă o dată să continui procesul? Te așteptăm să revii cu feedback. Mulțumim.

Viocat
Senior certificat
Si la mine a durat cateva zile si doar dupa convorbirea la tehnic s-a rezolvat