anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Extindere 5 G in Piatra Neamt?

Noah
Explorator entuziast

Târgul meu, reședința de județ, este flancat de orașe cu rețea 5 G . Daca de Bacău, Iași, Târgu Mureș nu zic nu, reședințe și ele, merită, suntem oarecum frustrați că un cătun secuiesc ca Miercurea-Ciuc beneficiază de noua  rețea înaintea noastră. Ciudate  cai are Orange. Vrem să știm( suntem mai mulți abonati in acest vrem, când introduce Orange 5 G in Piatra Neamț.Concret, fara clasicul urmăriți site, asta știm și noi, și o facem . Când, concret . Macar să știm că nu o iau înainte până și Gheorghieni sau Bicaz .

 

 

 

 

 

63 Răspunsuri 63

Anonim
Neaplicabil

Fara un efort susținut de mai multe persoane nu se va schimba nimic.

Trebuie deschise sesizări, topicuri in care sa fie descrisă problema și să se prezinte probe concrete care sa demonstreze calitatea slabă a semnalului.

In comunitate nu am văzut astfel de plângeri concentrate într-un singur topic.

Anonim
Neaplicabil

Corect, însă din 2021 nimeni nu a mai postat acolo și sunt 4 postări.

Cel mai rău este că cei care au postat nici măcar nu sunt cei afectați.

Insuficient pentru a schimba ceva.

BlackWolf
Senior certificat

Corect, asa este. Noi moldovenii, cel putin aici in judetul Neamt, suntem tratati ca ultimii oameni de catre retelele de telefonie mobila, este bataie de joc. Merg ca nai*ba toate retelele si pe toti ii doare undeva, numai aiurea investesc, nu in functie de cerere si prioritati, unde trebuie nu investesc. Acum s-au dus nai*bii toate retelele, nu mai merg nici macar cum mergeau inainte. Orange, Vodafone, Telekom si Digi abia merg, sunt 0 barat toate, porcarii, panarame de retele. Rusine...

Noah
Explorator entuziast

Ați dat drumul la 5 G și la Botoșani deci ! Piatra Neamț tot nimic . Am deschis de un an topicul și credeam că... Botoșani!!!! Incredibil dar de neînțeles! 

Anonim
Neaplicabil

Nu ești singurul care a deschis un topic.

Acum se naște întrebarea:

De ce la ei se poate?🙂

BlackWolf
Senior certificat

Da, dupa cum spuneam, numai aiurea investesc si nu unde si in ordinea in care ar trebui. Piatra-Neamt este un oras putin mai important decat Botosani, iar ca marime si populatie sunt aproximativ la fel. Oricum, nu sunt de invidiat cei din Botosani, am vazut postari ale celor de acolo in care spuneau ca nu e cine stie ce...

cristiboss70
Junior

Problema nu e ca au dat drumul la Botosani...nu inteleg cum lucreaza,intr-un an de zile sa dat drumul doar la cateva  orase,iar in ritmul asta...se lucreaza doar la cate un oras?Mi-ar fi placut pe langa Botosani sa fie si Piatra Neamt si de ce nu si alte orase...

IDanny
Junior entuziast

Intre timp.. asa arata 5G-ul in tarile cu apa calda.

1000027767.jpg

Anonim
Neaplicabil

Foarte slab mai ales pe Upload.

Mai au de lucru.

IDanny
Junior entuziast

Ai dreptate.. vezi 5G ul Orange mai sus, postat tot de tine, in caz ca ai uitat 😅

 

Sau hai... te ajut eu.

 

1000027773.jpg

Anonim
Neaplicabil

Eu mă refeream fata de furnizorul meu Orange .

1000000285.jpg

Anonim
Neaplicabil

Alea sunt viteze de interior (doi pereți).

IDanny
Junior entuziast

Orange.. in Cluj. 5G. Sa caut testul si din Tg Mures?

https://www.speedtest.net/result/a/9994574405

 

Anonim
Neaplicabil

Poate la interior.