anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Reincarcare cu plata inclusa in abonament

Marian_46
Începător
Buna ziua, am doar 2luni de cand sunt abonat orange, de ce nu pot face reîncărcare programata sau reincarcare normala cu plata inclusa in abonament?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Tind sa cred ca tocmai pentru faptul ca ai doar 2 luni vechime in retea. Pentru acest tip de operatiune trebuie sa ai minim 3 luni vechime pe abonamentul respectiv. Valoarea maximă lunară în limita căreia poți face o programare depinde de valoarea facturilor precedente. Abonatul va fi informat asupra acestei valori de câte ori accesează serviciul.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

FaraUnID
Campion certificat
Tind sa cred ca tocmai pentru faptul ca ai doar 2 luni vechime in retea. Pentru acest tip de operatiune trebuie sa ai minim 3 luni vechime pe abonamentul respectiv. Valoarea maximă lunară în limita căreia poți face o programare depinde de valoarea facturilor precedente. Abonatul va fi informat asupra acestei valori de câte ori accesează serviciul.

Ionut37
Începător
Buna ziua! Am mai bine de jumătate de an de abonament și la fel că persoana care a postat, la fel și eu nu pot face reincarcari cu opțiuni sau credit. Menționez că am și facturi plătite mai mare decât abonamentul in sine. Cred că următorul pas e sa-mi suspend abonamentul de la orange cu "o" mic! Că sa nu mai zic că înainte de a mă porta pe abonament de la cartela prepay alți ani vechime cu încărcari. Zi buna!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Ionut37 bine ai venit în comunitate! Ne poți spune, te rog, ce anume îți afișează când vrei să faci reîncărcare PrePay? Îți dă o eroare?

Ionut37
Începător
Buna seara/dimineața! Bine v-am găsit! Ca prin minune după ce am postat că nu pot face reincarcari, următoarea încercare a mers perfect fara vreo eroare. Deci se poate... Mulțumesc!