anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Reîncărcarea automata nu-mi apare sa o bifez

Boma
Începător

Salutare, am incercat reincarcarea programata lunara la prepay  dar nu-mi apare optiunea nici in aplicatie, nici pe web nici la *100#, Tutorialele explica clar dar eu nu am optiunile alea ca in tutoriale ? De ce ?? Cum pot activa incarcarea lunara automata ??  

5 Răspunsuri 5

FLo1
#StarMember

@Boma: Bun venit în Comunitate. Dacă ai plătit direct cu cardul... nu va merge: cardul necesită autorizare prealabilă pentru debitarea acestuia. Ar putea funcționa dacă alegi să reactivezi opțiunea din credit existent și va funcționa sigur dacă încarci de pe un abonament.

Boma
Începător

Cardul necesita debitare peste 100ron! Nu are legatura cu cardul, am si pe Vodafone unde functioneaza perfect. Mie nu-mi apar optiunile sa le bifez asa cum arata in tutoriale , nu conteaza cardul ! 

FLo1
#StarMember

@Boma: Eu ți-am scris despre ce este, tu scrii despre ce ai vrea (crede) că este. Dacă știi mai bine, îți doresc o zi bună. 

Boma
Începător

Am dezactivat cardul si tot nu-mi apare optiunea ! Cartela am incarcat-o si tot nu ma lasa deoarece nu-mi apar acele optiuni sa pot face plata planificata. 

Pololică
#StarMember

Vad ca nici mie (abonat), pe versiunea web nu apare reincarcare recurenta de pe card. Ori reincarcare unica (in factura sau card) ori reincarcare programata (recurenta) prin abonament.