anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot folosi internetul bonus daca mi-am reincarcat cartela cu 4 euro?

Gabi2004
Junior
Mi-am reincarcat cartela cu 4 euro dar în optiune nu scria ca pentru a folosi internetul bonus trebuie o opțiune de minim 5 euro, pot dezactiva reîncărcarea și să încarc cu 5 euro?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Gabi: dacă vroiai date mobile de ce ai încărcat cu 4€ dacă nu este menționat în opțiune? Nu există opțiune de internet sub 5€, iar la orice bonificație cu date mobile (nu doar cea din reîncărcare) este clar specificat: bonusul se poate folosi doar cu o opțiune de minim 5€ activă pe cont. Dacă pentru tine era atât de important acel bonus, atunci cu siguranță puteai să reîncarci cu 5€. "Ghinion".

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

FLo1
#StarMember
@Gabi: dacă vroiai date mobile de ce ai încărcat cu 4€ dacă nu este menționat în opțiune? Nu există opțiune de internet sub 5€, iar la orice bonificație cu date mobile (nu doar cea din reîncărcare) este clar specificat: bonusul se poate folosi doar cu o opțiune de minim 5€ activă pe cont. Dacă pentru tine era atât de important acel bonus, atunci cu siguranță puteai să reîncarci cu 5€. "Ghinion".

Gabi2004
Junior
Și mai pot sa anulez reîncărcarea asta sau ceva?

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
In mod normal, nu. Dar da un telefon la 300 sau ia legatura cu cineva pe chat-ul Djingo (scrie "transfer operator") si intreaba daca pot sa te ajute cumva in cazul asta. Astazi nu stiu daca ai sanse sa se rezolve. Cel putin nu cu apel gratuit. Dar poate maine dimineata.
Client Orange

FLo1
#StarMember
@Gabi: Dacă ai consumat din resursele opțiunii.... NU. În caz contrar, poți încerca cum ți-a descris @arsradu. Poate ai noroc și reușești.

Gabi2004
Junior
Nu am consumat nimic, mi-am activat doar datele și am văzut ca nu-mi merg, n-am folosit din minute. Am trimis mesaj cum mi-a zis @arsradu și aștept un răspuns. Mulțumesc pentru răspunsuri:)

Razvan
#StarMember
Sună la 300 și-ți se vor restitui cei 4 euro, dacă nu ai consumat nimic din resurse și ai putea sa mai reîncarci ulterior cu 1 euro ca să activezi EO de 5 euro.

Anonim
Neaplicabil
Mai bine treci la YOXO!

DanielaH
Moderator
@Gabi2004, s-a rezolvat situația cu reîncărcarea?

Gabi2004
Junior
Da, mi-a răspuns un asistent și mi-a spus ca in 5 zile lucrătoare ar trebui să îmi returneze banii