anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Opțiunea de 6 euro promoțional

TheDasher
Începător
Salut, am luat o cartela prepay și am primit mesaj ca la opțiunea de 3 euro primesc promoțional opțiunea de 6 euro. Am reîncărcat din my Orange iar momentan nu am primit nimic, trebuie sa fac eu ceva?
4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
Salut, TheDasher! Bun venit în Comunitate! Poți atașa, te rog, o captură de ecran cu mesajul primit? Mulțumim.

TheDasher
Începător
Da, cum sa nu. Edit:Trebuia sa reîncarc cu 3 euro credit nu cu opțiunea de 3 euro? Dacă da, din aplicație nu pot decat cu minim 4 euro.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Da, 3 euro credit. Poti incarca cu 4 daca nu ai varianta de incarcare cu 3, si ramai cu 1 euro pe cont. Curiozitatea mea e daca asta e doar la prima reincarcare (banuiesc ca da), sau si la cele ulterioare. Si la mine a fost la fel cand am cumparat cartela. Am incarcat 5 euro, dar a activat optiunea de 6 euro. Numai in prima luna. Urmatoarele luni am avut nevoie de incarcari de 6 euro credit ca sa se poata reactiva optiunea.
Client Orange

FLo1
#StarMember
Interesantă ofertă. Aș fi vrut și eu o asemenea ofertă, chiar și la prima experiență prepay, dar NU: și la mine a fost tot doar una singură activare de 6€ la preț de 5€. Restul doar obișnuite.