anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Incarcare optiune 6 euro cu plata din credit

TicuCelAlb
Junior entuziast

Am credit 8 euro și încerc sa încarc din MyOrange o opțiune de 6 euro dar singura varianta care mi se oferă e sa plătesc cu card bancar.

Am vreo posibilitate sa fac plata de 6 euro  din creditul de 8 euro care îl am disponibil in cont? Ce trebuie sa fac în sensul asta.

Mulțumesc 

1 Soluţie acceptată‚

SelfCare este *100# . Dacă este suficient lasă până după ce pleci din RO. Numărul îl vei folosi și în SUA? Sau era doar pentru RO? Oricum dacă vrei să nu pierzi numărul să ai grijă la perioada de grație: perioadă depășită = număr pierdut. 

Te așteptăm să revii oricând ai întrebări, curiozități, informații de partajat cu membrii Comunității.

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

SelfCare este *100# . Dacă este suficient lasă până după ce pleci din RO. Numărul îl vei folosi și în SUA? Sau era doar pentru RO? Oricum dacă vrei să nu pierzi numărul să ai grijă la perioada de grație: perioadă depășită = număr pierdut. 

Te așteptăm să revii oricând ai întrebări, curiozități, informații de partajat cu membrii Comunității.

TicuCelAlb
Junior entuziast

Mulțumesc,  se pare că în sfârșit merge normal și myorange (aplicația și website-ul) și pot accesa tot ce nu am putut accesa în tentativele anterioare.

Voi reveni într-o luna cu noi întrebari dacă voi avea probleme si cu dezactivarea opțiunii recurente de 6 euro sau cu reactivarea roamingului. 

Toate cele bune!

 

 

Excelent. Te așteptăm aici în Comunitate oricând ai nevoie sau dorești să ne transmiți vreun mesaj cu și/sau despre tehnologie.  Numai bine.

PS: când nu vei mai avea nevoie de recurența de 6€, prima grijă: dezactiveaz-o! Altfel creditul se va consuma pe activări de care nu vei avea nevoie. Dezactivarea se poate face din MyOrange sau SelfCare,  cum preferi. Toate cele bune.

Nu cred că vei avea astfel de probleme.

Se vede că ai devenit un membru experimentat.🙂

Te așteptăm cu drag!