anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce perioada va mai avea reîncărcare de 1 euro dupa data de 26 mai

Gabitzu18
Junior entuziast
Bună comunitate. O persoana căreia ii incarcam lunar opțiunea cu minute și sms nelimitat la 1 Euro cu valabilitate de 14 zile mi-a trimis un sms primit cum ca dupa data de 26 mai nu mai e valabila opțiunea. Doar cu reîncărcare programata. Întrebarea mea e ce perioada va avea? Va tine tot 14 zile sau o luna opțiunea de 1 euro și pot face reîncărcare dupa 2 săptămâni ca să fie o luna întreaga?
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Optiunea de 1 euro ofera minute nelimitate in retea si 20GB bonus internet si are valabilitate 15 zile. Bonus este valabil 60 de zile si se poate folosi national impreuna cu o optiune activa de minimum 5 euro credit. Totodata, toate aceste informatii se regasesc in contul tau My Orange.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Probabil că așa va fi și atunci trebuie urmați pașii de acolo. Probabil că scot aceastâ opțiune sau o scumpesc.

Gabitzu18
Junior entuziast
Da de astea ce spuneti de la 1 euro pana la cel de 5 euro nu mai apare perioada activa.

Salut! Optiunea de 1 euro ofera minute nelimitate in retea si 20GB bonus internet si are valabilitate 15 zile. Bonus este valabil 60 de zile si se poate folosi national impreuna cu o optiune activa de minimum 5 euro credit. Totodata, toate aceste informatii se regasesc in contul tau My Orange.

@OrangeAssistant: Te rog actualizează informația, deși nu e singurul topic în cauză: opțiunea cu 1 euro este <din nou> valabilă 15 zile, deci nu 7 zile.

FLo1_0-1666670619174.png

 

@FLo1, mulțumim. Am corectat.