anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

am reincarcat din greseala alta optiune

by_me_tatuatu
Junior
buna ziua, am reincarcat din greseala optiunea de 5 euro, eu vreau sa imi iau optiunea de 12 euro cu roaming SEE, cum pot face sa renunt la optiunea de 5 euro si sa pun diferenta pentru ce-a de 12 euro?
multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă nu ai consumat din ea, poți să contactezi Serviciul clienți prin Chat Djingo și ei te pot ajuta. Din păcate, ac este târziu, dar le poți scrie pentru mâine sau îi poți apela la 300, între orele 8-20. Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă nu ai consumat din ea, poți să contactezi Serviciul clienți prin Chat Djingo și ei te pot ajuta. Din păcate, ac este târziu, dar le poți scrie pentru mâine sau îi poți apela la 300, între orele 8-20. Succes!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Daca ai incarcat cu optiune, nu prea ai ce face, decat sa incerci sa suni la relatii clienti, si vezi daca pot face o exceptie. Daca incarcai cu credit, se putea da creditul inapoi. In cazul asta, intrucat optiunea de 5 oricum se va dezactiva cand o activezi pe cea cu roaming, pentru ca nu sunt compatibile, s-ar putea sa fie de acord sa-ti returneze creditul, dupa care sa poti sa adaugi diferenta si sa activezi optiunea de 12 euro cu roaming. Dar asta doar la relatii clienti poti sa rezolvi.
Client Orange

by_me_tatuatu
Junior
multumesc pentru raspunsuri,o sa incerc maine si o sa revin cu un raspuns raportat la problema mea.

by_me_tatuatu
Junior
multumesc.am rezolvat.

Vio73
#StarMember
Doamne ajută! Mă bucur că ai reușit și te mai așteptăm aici dacă mai ai nelămuriri! Cu plăcere!