anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cand se va finaliza my orange fix?

bluepoet
Junior
Cand se va finaliza my orange fix pentru a putea sa ma conectez? Canalul Tv Eurosport nu exista in grila Orange?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

Salut!
Ai un topic în link-ul de mai jos cu informații și răspunsuri de la reprezentanți Orange.. conform update-urilor, inteleg ca de astăzi ar trebui sa fie în regula..
https://comunitate.orange.ro/questions/2875380-mutarea-reteaua-telekom-reteaua-orange

 

 

Update sept. 2022 (DanielaH - Moderator)

Din 30 septembrie 2022 aplicația mobilă My Orange va înlocui My Orange Fix. Mai multe detalii aici - https://comunitate.orange.ro/questions/3011399-30-septembrie-2022-aplicatia-mobila-my-orange-inlocui...

 

 

Vizualizare soluţie în postul original

14 Răspunsuri 14

Jay
Campion certificat

Salut!
Ai un topic în link-ul de mai jos cu informații și răspunsuri de la reprezentanți Orange.. conform update-urilor, inteleg ca de astăzi ar trebui sa fie în regula..
https://comunitate.orange.ro/questions/2875380-mutarea-reteaua-telekom-reteaua-orange

 

 

Update sept. 2022 (DanielaH - Moderator)

Din 30 septembrie 2022 aplicația mobilă My Orange va înlocui My Orange Fix. Mai multe detalii aici - https://comunitate.orange.ro/questions/3011399-30-septembrie-2022-aplicatia-mobila-my-orange-inlocui...

 

 

bluepoet
Junior
Cat priveste programul tv Eurosport , va fi sau nu in grila tv? se vor mai aduga programe noi?

Viocat
Senior certificat
Raspunsul era ca astazi 28.03.2022, dar la ora 14.10 inca nu era functional. Am un coleg care incerca sa vada o factura pe hellofix.ro

Vio73
#StarMember
Salutare! Cred că te referi la grila tv oferita de către Orange Romania Comunication ( fostul Telekom), pentru că pe fibra Orange ( proprie) este. Din păcate, din câte înțeleg, va mai dura o vreme, dar trebuie să se facă o integrare a grilelor, pentru că vor pierde mult. Nu ai Discovery și Eurosport, dar ai National Geographic și Orange Sport, Look, etc. Aștept și eu cu nerăbdare să facă ceva în acest sens! Doamne ajută!

bluepoet
Junior
Programele National Geografic, Telekom sport (devenit Orange sport) le aveam si inainte, doar nu sub sigla aceasta (sper sa nu fie aceasta doar singura schimbare(cea a siglei) restul sa ramana asa(pe toate planurile, ma refer). Ma gandeam ca se aduc ceva noutati "sportive" in acest sens. Pana acum...Mai asteptam

Vio73
#StarMember
Știu ce spui, pentru că eu am ambele grile (prin fostul Telekom) și cea a Orange, în două locații diferite și mi-aș dori o comasare a lor. Din păcate, văd că nu se face încă nimic. Mai așteptăm, că e și în interesul lor să facă asta!

bluepoet
Junior
Cred ca nu se vor comasa, caci nu e in interesul lor sa faca asta, ci mai degraba sa le treaca (la Eurosport si Discovery ma refer) in sistem "pay per view". Vom vedea!

Vio73
#StarMember
E vorba că au negociate grile separat și au acționariate diferite. Probabil când expiră contractele actuale sau dacă reușesc să unifice Orange Romania cu Orange Romania Comunication. Nu știu 100 la sută dacă este așa, dar așa cred.

bluepoet
Junior
Nici ei,cred, nu stiu cu siguranta nimic! Inca "prospecteaza", observa, analizeaza! Ce va iesi din "brainstorming-ul' asta vom vedea! Sper doar sa nu fie doar o "trompeta de confetti" si atat

BlackWolf
Senior certificat
Am si eu 2 intrebari. Am televiziune prin satelit Orange cu abonamenul Family HD. Vad ca acum si-a schimbat denumirea in TV Premium. Se va schimba si abonamentul meu din Family HD in TV Premium sau va ramane la fel? Si se vor baga in grila si canalele Orange Sport?

Nimcid25
Explorator
nu se schimba denumirea pachetelor deja contractate. Și da, a intrat OrangeSport.

BlackWolf
Senior certificat
Bun, am inteles. Chestia cu grila este ca la mine nu s-a actualizat, nu am programele Orange Sport

Nimcid25
Explorator
Da o scanare a grilei.

BlackWolf
Senior certificat
Am dat scanare a grilei si a mers, au aparut. Am crezut ca intra automat, dar nu. Multumesc frumos pentru ajutor!