anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se poate plati in rate in shop, daca am comandat produsul din magazinul online Orange?

teacher_
#StarMember
Am cumpărat un produs din Magazinul Orange, cu plata in Shop. Știu că au fost discuții referitoare la plată, dar este un caz deosebit: Se poate plati in rate, la ridicarea produsului din Orange Shop, daca faci comanda in Magazinul virtual Orange? Practic singura opțiune de plata este cu plata in Shop in momentul ridicării produsului. Nu exista opțiunea rate in magazin, la ridicare. Poate ar trebui sa se sesizeze cineva.
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Pentru o comandă făcută online cu ridicare din magazin se poate achita cash sau card, indiferent de modalitatea de plată aleasă la plasarea comenzii în magazinul online. Nu se poate plăti însă cu card de rate fără dobandă sau rate pe factura de servicii. Plata în rate pe factura de servicii este disponibilă doar pentru comenzile cu livrare prin curier.

Vizualizare soluţie în postul original

34 Răspunsuri 34

Jay
Campion certificat
Foarte bine, problema rezolvată.. nu prea avea de ce să nu meargă, daca aveai un card de acest gen, dar, e bine ca avem confirmarea...

Vio73
#StarMember
Am spus eu că e mai complicat, dar nu imposibil. Oricum, felicitări!

Neaplicabil
Da, pai n-avea de ce sa nu mearga. 🙂 Oricum, mersi frumos de confirmare.

Salut, Pentru o comandă făcută online cu ridicare din magazin se poate achita cash sau card, indiferent de modalitatea de plată aleasă la plasarea comenzii în magazinul online. Nu se poate plăti însă cu card de rate fără dobandă sau rate pe factura de servicii. Plata în rate pe factura de servicii este disponibilă doar pentru comenzile cu livrare prin curier.

DanielaH
Moderator
Salut tuturor! Am updatat/ editat soluția acestei întrebări.