anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Telefoane noi in magazinul online Orange - Februarie 2020

RafaHelper
#StarMember
Salutare,
‏‏‎ ‎
Am observat telefoane noi in magazinul online Orange:
- Xiaomi Mi Note 10 128GB Dual SIM Green (bonus casti Xiaomi Mi True Wireless Earphones)
Pretul la liber este cam mare pentru acest model in comparatie cu magazinele online, dar nici pretul la abonament nu este avantajos :(.
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/xiaomi-mi-note-10-128gb-dual-sim-green
‏‏‎ ‎
- Xiaomi Redmi Note 8T
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/xiaomi-redmi-note-8t-dual-sim-64gb-grey
‏‏‎ ‎
- Samsung Galaxy Note10 Lite 128GB Dual SIM Black
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-note10-lite-128gb-dual-sim-black
‏‏‎ ‎
Ma bucur sa vad noi telefoane marca Xiaomi in magazin, mai ales Mi Note 10, poate o sa apara si Mi 10 in viitor.
Voua care va face cu ochiul?
11 Răspunsuri 11

RecenziiPeBune
Explorator entuziast
Semne bune anul are! :)) Ma bucur ca Xiaomi si-a facut loc in oferta Orange, anul trecut au avut telefoane best-buy la sub 2000 lei (Xiaomi Mi A3, Redmi Note 8 Pro, Mi 9T, Mi 9). Sper sa aiba succes, pentru ca telefoanele ofera foarte mult pentru bugetul din care fac parte, dar exista o reticenta fata de brandurile mai putin cunoscute pe plan local.. Personal, cele doua modele nu imi fac cu ochiul. Astept Redmi K30/Poco X2 si Xiaomi Mi 10/ Pro, modele pe care le consider extrem de competitive.

Vio73
#StarMember
Și eu mă bucur că apar și alte mărci bune în oferta Orange, dar aștept să apară o gamă mai variată și pe partea de 5g, unde oferta e cam slăbuță.

teacher_
#StarMember
Și eu mă bucur pentru Xiaomi, a început să prindă pe piata din Romania. Aveam câteva dubii la început, dar acum sunt convins că sunt telefoane rezonabile.

Miha_Z
#StarMember
Din mobilele prezentate de tine imi place ca design si configuratie Xiaomi Mi Note 10. Momentan nu-mi face cu ochiul niciun mobil, fiindca am achizitionat acum cateva luni Samsung Note 10 plus. Astept cu nerabdare alte aparitii. 🙂

Ascary
Campion certificat
Odata ce ai Note10+ toate celelalte telefoane ti se par rebuturi :)))

Vio73
#StarMember
Vreo câteva săptămâni, până apare altceva!

Ascary
Campion certificat
Da esti in top doar foarte putin timp. Ca si la mașini. Azi o iei si maine apare altceva mai smecher :))

Vio73
#StarMember
Cred că Orange trebuie să vină și cu telefoane 5g mai de buzunarul românului și să scadă și prețul abonamentelor prin care ți se oferă acces la această tehnologie.

Ascary
Campion certificat
Or fi scumpe modemurile alea iar asta se regaseste in pretul telefoanelor 5G. Ori poate ca-i o "găselniță" a producatorilor care la orice hardware nou țin preturile sus. Nu cred ca Orange are vreo legatura cu pretul telefoanelor 5G,insa la abonamente da. Sigur va gasi o cale ca si noi ăștia mai "sărakii" sa putem beneficia de tehnologia 5G...cand o fi sa apara mai peste tot,desi eu personal cred ca mai e cale lungă până acolo. 🙂

Vio73
#StarMember
De acord, dar sunt și telefoane mai ieftine, care pot fi introduse în ofertă. De exemplu Xiaomi mi Mix 3 5g! Costă în jur de 2000 de lei și alți operatori le au în ofertă!

Ascary
Campion certificat
Poate il vor introduce,odata cu celelalte modele 5G din primavara asta.