anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Durata mare procesare comanda

valibira
Junior
S-a implinit o zi si jumatate de cand am comandat un telefon. La status comanda nu s-a schimbat nimic, apare tot in procesare. Asa mult dureaza sa expedieze un telefon?
6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Salutare! La mine n-a durat decât o singură dată ( de Black Friday) mai mult de 2-3 zile lucrătoare să mi se livreze o comandă de la Orange. De multe ori, nu mi se modifică nimic la statusul comenzii nici după ce se livra, deci nu știu dacă e bine să te iei după ce scrie acolo. Sper să primești și tu cât mai curând produsul dorit! De regulă, primești un SMS de la Orange și/ sau de la firma de curierat. Baftă!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Depinde... Depinde de telefon, de cate comenzi sunt, de stoc, de curieri. Incearca sa dai un telefon la 300 si vezi daca pot sa-ti dea ceva mai multe detalii. Eventual, daca s-a generat deja un AWB, cere sa ti-l dea si tie pentru tracking.
Client Orange

valibira
Junior
Multumesc pentru raspunsuri.

FLo1
#StarMember
@valinira: Bun venit în Comunitate. Depinde de cum ai făcut comanda. La mine s-a întâmplat ca după așteptări de procesare.... m-am trezit cu anularea comenzii. Mai insistă

DanielaH
Moderator
@valibira, a fost livrată comanda? E totul în regulă?

valibira
Junior
A fost livrata. Cum a spus si Vio73, statusul comenzii nu s-a schimbat nici dupa ce am primit telefonul.