anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cumulare beneficii reînnoire abonament in magazinul online

gpstan
Junior

O să pot cumula punctele Thank You și eventualele promoții Orange de tipul mai100 , Samsung100 ? Mai rămâne loc și pentru vouchere clasice de 10 euro ? Ms anticipat pt răspunsuri.

1 Soluţie acceptată‚

Salut,

Am verificat situatia descrisa si in cadrul comenzilor online, exista aceasta posibilitate de a folosi atat punctele Orange Thank You cat si un voucher (voucherele nu se pot cumula).

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

teacher_
#StarMember

Salut! @gpstan, in principiu punctele Orange Thank you rămân și se cumulează și după reînnoirea abonamentului. Legat de alte promoții sau beneficii, doar un consultant poate sa îți spună daca vei putea beneficia. Ia legătura cu un consultant printr-o varianta descrisă aici 

Salut,

Am verificat situatia descrisa si in cadrul comenzilor online, exista aceasta posibilitate de a folosi atat punctele Orange Thank You cat si un voucher (voucherele nu se pot cumula).

Pololică
#StarMember

Salut!

  • punctele Thank You pot fi folosite independent de orice promotie (cu sau fara coduri de reducere)
  • codurile promotionale se pot folosi ca si reducere unica (nu pot fi folosite mai multe coduri promotionale)

Pe scurt: puncte Thank You (intre 0 si maximul disponibil pe cont) + un singur cod promotional. La ora actuala nu se pot introduce mai mult de un singur cod promotional.

Din cate stiu, este luata in considerare alocarea mai multor coduri (cum zici si tu SAMSUNG100 + Cod reducere 10E, de exemplu) dar inca nu stim daca si cand vor fi implementate (si sub ce forma).