anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am plasat o comanda de un telefon si inca nu am primit produsul

AlexPetre
Începător
Buna ziua!Am facut si eu o comanda de un telefon cu prelungire de contract,duminica pe 12.06.Am primit un e-mail ca livrarea se va face marti in data de 14 dar nu am primit nimic.Las aici nr de comanda Comanda # 2686993
Data 12/06/2022
Magazinul online Orange
1 Soluţie acceptată‚

Salut, AlexPetre! Am verificat si comanda ta a plecat din depozitul nostru. Poti verifica statusul comenzii urmand pasii urmatori: 1. Autentifica-te in Contul tau online 2. Selecteaza optiunea Magazin din meniul principal 3. Alege sectiunea comenzile mele. Aici https://www.orange.ro/help/cum-pot-afla-care-este-statusul-comenzii-mele-din-magazinul-online-107 gasesti mai multe informatii despre cum poti afla statusul comenzii tale.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
AlexPetre, bun venit in Comunitate!!! Eu tind sa cred că a fost un răspuns automat. Pentru că ai făcut comanda într-o zi liberă, după care a urmat o altă nelucrătoare, cam greu de crezut că se putea livra in 2 zile. In secțiunea "Comenzile mele" din magazinul online ce scrie, in ce stadiu se află comanda ta?

mihai_13
Maestru
AlexPetre - sigur azi sau maine ai sa primesti telefonul - sper numai sa nu fie vorba de un telefon iphone la care mai sunt intarzieri in livrare .

Pololică
#StarMember
12.06 a fost duminica, iar 13.06 a fost liber (a doua zi de Rusalii). E imposibila livrarea in zile nelucratoare. Mail-ul este automatizat. Eu zic ca il vei primi maine (ieri a fost prima zi lucratoare, iar azi ar trebui sa se faca predarea la curier).

Salut, AlexPetre! Am verificat si comanda ta a plecat din depozitul nostru. Poti verifica statusul comenzii urmand pasii urmatori: 1. Autentifica-te in Contul tau online 2. Selecteaza optiunea Magazin din meniul principal 3. Alege sectiunea comenzile mele. Aici https://www.orange.ro/help/cum-pot-afla-care-este-statusul-comenzii-mele-din-magazinul-online-107 gasesti mai multe informatii despre cum poti afla statusul comenzii tale.