anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Internet la Parscov, Buzau nu merge

ValeriaSerban1
Începător

Buna ziua,

Nu am avut ieri internet toata ziua si Nici acum nu este.
Nu este o problema doar la mine ci la o mare parte din localitatea Parscov, judetul Buzau
Iar acum aprox o luna jumatate nu am avut internet timp de 7 zile!

Eu ca si multi altii lucrez de acasa si a trebuit sa merg la restaurant ca sa pot lucra.
Adica foarte multi bani irositi.

Cu toate acestea,  factura a venit completa, nu s-a scazut perioada in care nu a functionat!

Am sunat sa semnalez deranjamentul si mi se spune sec doar ca a fost semnalat Deja. 

1. Cand va fi reparat?

2. De ce Dureaza atat de mult reparatiile si de ce sunt atat de dese? Este primul an in care avem probleme. 

3. De ce nu Suntem tinuti la current ca si clienti  cu data la care se finalizeaza reparatia? 

Multumesc anticipat!

Valeria Serban

 

3 Răspunsuri 3

GeorgianaD
Moderator

Salut, @ValeriaSerban1 !

Bine ai venit în Comunitatea Orange! 

Situația este cunoscută și ne cerem scuze pentru ea, colegii din departamentul Tehnic fac toate demersurile necesare pentru remediere într-un timp cât mai redus.

Mulțumim pentru înțelegere!

DanielaH
Moderator

Situația a fost rezolvată. 

@ValeriaSerban1, ne poți confirma că este totul în regulă acum? Mulțumim.

Buna, merge internetul dar nu este constant. Am fost deconectata ieri din Zoom si nu mi s-a salvat o bucata destul de mare din ce am lucrat. 

Sper sa se resolve problemele pt ca pana anul Acesta calitatea internetului era nu doar acceptabila, ci de top iar acum sunt probleme constant, aproape zilnic. 

Multumesc.