anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonamente speciale Orange Home Net

Miha_Z
#StarMember
La ce se refera abonamentele speciale Orange Home Net si care sunt actele necesare instalarii lor?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Pentru persoanele cu dizabilități, am creat abonamentele speciale Orange Home Net. Cu acestea, ai internet prin fibră optică cu viteze de până 500 Mbps, ca să te bucuri de cea mai bună experiență de navigare pe net. Pentru achiziționarea unui astfel de abonament trebuie certificatul de încadrare pe cod de handicap, actul de identitate, card bancar, cupon de pensie, etc. ( persoane fizice). Sursa: https://www.orange.ro/servicii-fixe/home-net/abonament-home-net-fibra/ Detalii sunt mai în jos, pe pagină.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Ascary
Campion certificat
Este un abonament de internet fix 4G. Pentru instalare este nevoie doar de un router și cartela SIM, factura de utilități și actul de identitate.

Vio73
#StarMember
Sunt cele de fibră optică, de la 300 la 1000 Mbps. Există și abonamente Home Net 4g.

Razvan
#StarMember
Orange Home Net se refera la abonamentele de internet fix cu acces prin Fibra Optica, și prin rețeaua mobila 4G într-un punct fix, denumit locație de domiciliu. Pentru home net 4G, ca echipament ai nevoie de un router 4G compatibil prin retea/wireles iar pentru fibra optica de un ONT (Optical Terminal Network). Ca și act necesar, e suficient doar C.I.

Ascary
Campion certificat
Mie mi-au cerut și o factura de curent din ultimele 3 luni. E posibil sa se fi schimbat regulile de atunci. Posibil că și magazinul unde faci contractul sa aibă o politică separată de cea de la centru.

Vio73
#StarMember
Cred că e suficientă o C.I.

Miha_Z
#StarMember
Va multumesc pentru raspunsuri, dar eu doresc mai multe informatii despre cele "speciale". Stiti la ce se refera si cine beneficiaza de ele?

Vio73
#StarMember
Pentru persoanele cu dizabilități, am creat abonamentele speciale Orange Home Net. Cu acestea, ai internet prin fibră optică cu viteze de până 500 Mbps, ca să te bucuri de cea mai bună experiență de navigare pe net. Pentru achiziționarea unui astfel de abonament trebuie certificatul de încadrare pe cod de handicap, actul de identitate, card bancar, cupon de pensie, etc. ( persoane fizice). Sursa: https://www.orange.ro/servicii-fixe/home-net/abonament-home-net-fibra/ Detalii sunt mai în jos, pe pagină.