anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Vio73
#StarMember
Bun venit celor mai noi membri ai Comunității! Vă doresc să aflați răspunsurile la întrebările pe care le aveți despre produsele și serviciile Orange și să vă simțiți minunat aici.

Deea_7
Începător
Bine v.am gasit. sunt Andreea, mama a 2 copii minunati, am 29 ani si abia am intrat in comunitatea orange. acum astept sa imi instalez serviciul internet si cablu. sunteti multumiti? merge ok?

ady_8
Începător
Salut, Sunt Ady, Sibiu. Îmi place muntele, aerul răcoros și curat (acolo unde mai este).

Irina_4
Începător
Sunt Nicolau Irina , kinetoterapeut principal , imi place natura și să ajut oamenii sa se descopere pe ei înșiși . Imi place muzica , călătoriile și tot ce este in jurul meu . Toate alături de fiul meu de 6 ani . Locuiesc în Iași, născută în Vatra Dornei. Va multumesc

Katy_1
Începător
Bună Mă numesc Ecaterina si vreau să aflu toate stirile . Sunt client orange de 15 ani .Vă multumesc că fac parte din această comunitate

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate, Andreea, Ady, Irina și Ecaterina! Sper să aveți parte de o experiență deosebită alături de noi, ceilalți membri! Succes!

gabriellungu10
Începător
Buna comunitatea orange. Ma bucur mult că fac parte din această comunitate, din anul 2005 mi-am luat cartela pre pay si sunt foarte multumit de serviciile orange, de oferte, de bonusri, de produse. Sper să aflu lucruri noi din aceasta comunitate.

Vio73
#StarMember
Bun venit printre noi, Gabriel Lungu!

Samy_2
Începător
Da, este foarte bun semnal la cartela Orange

Vio73
#StarMember
Bun venit, @Samy_2! În Comunitate poți să impărtășești cu noi tot ce dorești!