anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, Claudiu! Bine ai venit în comunitate! Ne bucurăm că ești alături de noi și te așteptăm cu opinii și sfaturi pentru ceilalți membri 🙂

Filip_1
Începător
Bună. Sunt Filip mam născut în Brăila. Acum locuiesc în Arad. Sunt o persoana glumeata și romantica

Dana_6
Junior
Buna, sunt Daniela si sunt client Orange de 17 ani. M-am inscris in comunitate pentru a fi la curent cu noutatile si experientele Orange. Sunt chimist dar si o persoana care vrea mereu sa fie in pas cu tehnologia. Imi place sa pictez si sa...gradinaresc. Ma bucur sa vad , la prima intrebare pe care am pus-o, cat de prompt am primit raspunsuri si sugestii!

DanielaH
Moderator
@Dana, foarte frumoase pânzele! Felicitări! Te mai așteptăm în Comunitate și cu alte întrebări și comentarii.

Nicu_12
Începător
Este foarte interesant subiectul

Vio73
#StarMember
Bun venit și celor mai noi membri în Comunitate! Sper să primiți răspunsuri la problemele voastre și să vă simțiți bine alături de toți ceilalți membri!

Valentin_12
Începător
Buna! Mai puțin de un an am

Vio73
#StarMember
Mulți înainte, fără probleme!

Nicu_12
Începător
am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly. Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

Anca07
#StarMember
salut Nicu si bine ai venit in comunitate!

Vio73
#StarMember
Bun venit printre noi!

Cristinel_4
Junior
Salut. Eu sunt din Iași și mă bucur că sunt moldovean, dacă ar fi să mă nasc din nou tot moldovean aș vrea să fiu. Iubesc enorm animalele și viața în sine. În afară de jobul pe care îl am călătoresc, citesc mai mult digital, și mă bucur de cei doi câini pe care ii am. Familia fiind pe primul loc ca prioritate fiind sigur un familist convins. Sper să interactionăm frumos în comunitate cu subiecte frumoase. Vă doresc succes, și să auzim numai de bine.

FLo1
#StarMember
@Cristinel_4: Bine ai venit in Comunitate si speram sa te simti bine alaturi de membrii Comunitatii Orange.

Ascary
Campion certificat
Salut Cristinel si bine ai venit pe comunitate. Moldova a dat oameni de stat,mari scriitori si poeti. Inventatori,muzicieni etc asa ca...te inteleg 🙂

ady_7
Junior entuziast
Buna ziua!...M-am ,,afiliat acestui tip de grup pt a putea sa aflu noutăți ale firmei Orange...