anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu pot accesa detalii convorbiri

andraraluca
Junior

Bună seara pana mai zilele trecute puteam accesa detaliile la convorbiri și acum numai merge, îmi apare asa, ce sa întâmplat?

 

Screenshot_20231024_221952_My Orange.jpg

18 Răspunsuri 18

RafaHelper
#StarMember

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

@andraraluca: Ai încercat și de pe varianta web (desktop) a contului? Sau doar în aplicație? Este la un număr de mobil Orange România? Sunt câteva teste / sesizări în atenția Orange privind secțiunea ”Detalii convorbiri”. Sperăm să se remedieze într-un timp cât mai scurt.

Vio73
#StarMember

Bună!

Am verificat acum și e același lucru și la mine.

În schimb, poți verifica (la mine funcționează) pe versiunea laptop/desktop, cum este descris aici (Consum și facturi-Cronos- Detalii convorbiri):

https://www.orange.ro/help/cum-verific-detaliile-de-convorbiri-4

Baftă!

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

La mine e funcțional și pe mobil (vizibile apeluri SMS net efectuate), însă tot încă în lucru (probabil) posibilitatea de descărcare.

DanielaH
Moderator

Salut!

Colegii ne-au confirmat că situația a fost remediată. Vă rugăm să faceți un update de aplicație.

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Android11... cu app actualizată (din 3.10.2023 ultima actualizare disponibilă) not ok. Nici pe desktop (chrome sau MicrosoftEdge). Mai așteptăm.

Poți încerca și o reinstalare, te rog?

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

App reinstalat. Funcțional ca înainte, dar fără posibilitate de ”descărcare informații”. Doar ”trimite pe email”. La fel și pe desktop.

LE: versiune app 9.2.1. (build 5770)

Am încercat,tot nu funcționează. 

Ai încercat și să dezinstalezi/ reinstalezi aplicația?

Da și e la fel.Nu apare.

Confirm, functionează! Mulțumimi!

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Poți Vio să și descarci? Sau doar vizualizare?

Da, merge. Scuze de întarziere!