anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aplicația My Orange nu apare in Magazin Play in Cipru

gabi_5
Junior entuziast
In Cyprus nu apare aplicația in Magazin play.
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Gabi,incearca apk-ul acesta si spune-mi daca merge: https://www.apkmonk.com/app/com.orange.contultauorange/ _____________ @FaraUnID,felicitari pentru avansare 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

27 Răspunsuri 27

gabi_5
Junior entuziast
Mulțumesc Ascary

Ascary
Campion certificat
Oricand Gaby si te mai asteptam cu alte intrebari cand ai nevoie.

DanielaH
Moderator
@gabi, ne bucurăm că ai rezolvat și că te-au ajutat răspunsurile primite în Comunitate. Pentru a fi de folos și pentru alți membri, te rugăm să marchezi ca soluție cel mai bun sfat pe care l-ai primit aici. Mulțumim și te mai așteptăm! Numai bine!

gabi_5
Junior entuziast
Bună dimineața , știe cineva dacă sau cum pot schimba adresa la care am instalate serviciile din My Orange ?

Ascary
Campion certificat
Nu o poti schimba Gabi. E trecuta in sistem. Doar sa mergi intr-un orangeshop sa ceri lucrul acesta insa in cazul tau cam greu...

Jay
Campion certificat
Cred ca in aplicație nu poti face asta, doar în varianta My Orange desktop, sau, eu n-am gasit.. În My Orange web, ai setări cont si acolo găsești inclusiv "adresele mele", unde poti intra să vezi ce te lasa pe tine să modifici.. Pe mine vad ca ma lasa sa adaug o adresa noua, să modific adresele de livrare, însă nu și adresa de facturare.. aceea este înhibata, deci o poate modifica doar Orange..

gabi_5
Junior entuziast
Și dacă sun la ei ?

Vio73
#StarMember
Eu am trimis o fotografie de pe C. I din My Orange și s-a rezolvat! Asta cu ceva timp în urmă! Sunt convins că acum e cu atât mai necesar să se evite deplasările.

Jay
Campion certificat
Pai, numai asa se poate rezolva, dacă este ok acest lucru.. si sigur iti vor cere un buletin.. Spun asta pentru ca depinde de servicii, dacă vorbim de voce, dacă ai alta adresa in buletin fata de cea din contract, eu zic ca o pot schimba, dacă sunt servicii fixe la adresa, nu cred ca merge...

HopeFernandez
Începător

Instead, you can access your Orange account from any phone or PC at https://getmodnow.com  quickly, with regular updates at no cost.

Just 2 reviews for the site? I would have some issues to trust it.

Explore the seamless convenience of managing your Orange account effortlessly from any device – be it a phone or PC – by accessing https://apkrelax.com/. Enjoy swift accessibility and stay updated with regular, cost-free updates.

Anonim
Neaplicabil

We should not install applications from any unauthorized site.

These applications can damage our phone, copy personal data, infect our phone or even cause financial damage.  we have to use official download methods such as Google store etc. recommended by the application provider.

Nu ar trebui să instalăm aplicații de pe niciun site neautorizat.

Aceste aplicații ne pot deteriora telefonul, ne pot copia date personale, ne pot infecta telefonul sau chiar poate provoca daune financiare.  Trebuie să folosim metodele oficiale de descărcare, cum ar fi magazinul Google store etc. recomandate de furnizorul aplicației.