Found

The document has moved here.

302 Found

Found

302 Found

Found

302 Found

Found

302 Found

Found

Ooooops, nu am găsit pagina pe care o cauți

Este posibil ca aceasta să fi fost mutată în altă parte, ștearsă sau nu există. Poți căuta mai multe informații în secțiunea noastră de Help sau poți reîncepe căutarea din Homepage.

302 Found

Found

302 Found

Found

Orange Romania 302 Found

Found

302 Found

Found

302 Found

Found

302 Found

Found

302 Found

Found

Ooooops, nu am găsit pagina pe care o cauți

Este posibil ca aceasta să fi fost mutată în altă parte, ștearsă sau nu există. Poți căuta mai multe informații în secțiunea noastră de Help sau poți reîncepe căutarea din Homepage.

302 Found

Found

302 Found

Found

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Au disparut 500 € din contul meu My Orange

Ionel_T_
Începător
Dacă am avut 500 € in contul My Orange, cum fac să i recuperez? Au dispărut...
9 Răspunsuri 9

Abonat
Explorator entuziast
1. Erau banii tăi? - Dacă da... sună la Serviciul Clienți Luni-Vineri 8:00-20:00 la numărul scurt 300 sau 0374.300.300 (tarif normal) - 2. Dacă nu erau banii tăi, atunci nu suna nicăieri și lasă-te de prostii 🙂

Ionel_T_
Începător
Mulțumesc frumos pentru sprijin, am să sun maine la Relații cu Clienții.

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă ți-au dispărut banii din My Orange, le poți scrie inclusiv din My Orange, secțiunea Contact/ Contactează-ne. Succes!

Neaplicabil
Poți reîncărca cartela prepay cu credit între 4 și 200 euro, tu cum ai reușit cu 500? Apoi care a fost motivația acestui gest?

Anonim
Neaplicabil
Pai ce e mare mirare, parca nu poti reincarca de mai multe ori. 200 euro e limita per tranzactie.

FaraUnID
Campion certificat
Si totusi, sa tii 500 euro (daca informatiile sunt autentice) intr-un cont prepay Orange, din punctul meu de vedere este una din cele mai proaste investitii, ever!

Anonim
Neaplicabil
Evident... nu te contrazic aici, clar nu e o idee deloc buna. Te poti trezi si cu numarul furat si tot creditul disparut.

Ionel_T_
Începător
Salutare tuturor, eu nu am depus in cont acestă sumă, presupun ca a fost ceva bonus, dar cum au apărut așa au dispărut după o logare din nou. De aceea înainte de o nouă logare am făcut o captură de ecran să întreb comunitatea orange legat de aceasta. Vă mulțumesc pentru păreri. Oricum nu cred că Orange face greșeli,cu alte cuvinte a fost o eroare. Eu m am gândit ca reincarcand lună de lună s a adunat acea sumă.

DanielaH
Moderator
@Ionel T., cu siguranță în situația semnalată de tine a fost vorba de o eroare de afișare. Am transmis mai departe colegilor noștri pentru verificare/ corectare. Mulțumim pentru postare și feedback. Te mai așteptăm în Comunitate.