anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vodafone - oferta de nerefuzat

virgilpavel
Junior entuziast

Azi Vodafone mi-a facut o oferta de nerefuzat pt 5 euro TVA inclus Net nelimitat 5 G, convorbiri nelimitate sms nelimitate plus 600 min in SSE si 4,5 GB internet in SSE. Am aceptat oferta si am plecat cu 3 numere

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember

Salutare!

Fiecare alege ce dorește și i se potrivește mai bine. Dar toți dau oferte bune doar la portare. Din câte știu, Vodafone are nelimitat, dar cu vitezele limitate la un moment dat. Interesează-te mai bine! Nu mai știu sigur, dar așa era.

Baftă!

Anonim
Neaplicabil

Este nelimitat pe bune, numai e cu limita cum era înainte.

Astept contract

si la orange e

Miha_Z
#StarMember

Felicitări pentru alegere. Dar cum zicea și Vio73, din păcate ofertele de nerefuzat se dau doar la portare, sau când firma la care ești sesizează sa vrei sa te portezi. Și atunci incepe lupta de oferte între firme. Ar trebui ca și la prelungire sa vina cu oferte bune, ca sa nu se mai ajungă până la portarea abonamentelor ca sa vina și ei cu contraoferta. 

Am fost client Vodafone de la Gyuri pana in 2018 cand Vodafone a fost **beep** și am plecat la Orange si am constatat că si ei sunt la fel.

Acum imi urmaresc interesul.

Cu cu sunt la fel? ca internet orange e nr1 

user_17969207
Junior entuziast

Si eu la orange de paste am gasit un abonament la 26  de lei

internet nelimitat =am descarcat vreo 500 de gb intr o luna

am nelimitat minute,sms nationale si internationale ,pot conversa in romaing cat am chef ,si sa stau pe net in limita a 6gb  ,internetul cel mai bun e la orange am 4gb oriunde  

Nu, nu este cel mai bun, nici nu a fost vreodată. Nici un operator nu este cel mai bun peste tot. Fiecare este bun sau cel mai bun într-o zona sau alta. Într-o zona e Orange, în alta e Vodafone, în alta e Telekom, în alta e Digi sau sunt zone unde de exemplu Orange și Vodafone sunt la fel de buni. Depinde de zona, nu e valabil peste tot, iar în foarte multe zone din tara Orange a picat și au supraaglomerat rețeaua când i-au preluat pe aia de la Telekom fix. Am abonamente și la Orange și la Vodafone, iar zona mea și zonele pe unde umblu eu, în ultimii 2 ani Orange au căzut de tot. Am fost nevoit sa îmi mut abonamentele principale inapoi la Vodafone, deoarece internetul nu mai mergea aproape deloc. La ăștia merge foarte bine, cel mai bine în zonele astea, la fel de bine cum mergea si Orange înainte de a-și strica singuri rețeaua. Și după 2 ani de la apariția problemelor la Orange, încă nu s-a rezolvat nimic, e la fel. Așteptăm...

BlackWolf
Senior certificat

Trei din abonamentele mele la Vodafone sunt la fel ca al tau, doar ca la 6 euro. E destul de ok, sunt mulțumit. Internet nelimitat 5G, fără nici o limitare ascunsa, care funcționează destul de bine. Pe unul din ele care e într-un router fac și 1.5 tb/luna trafic, la viteza maxima și e totul ok. Și cele de la Orange 5G nelimitate sunt bune și fără limitări ascunse. Dacă prinzi si o oferta buna la ele e foarte bine

virgilpavel
Junior entuziast

Cum am spus am plecat deja sunt de 3 zile.

Stiti cum este si in casnicei prima parte este numai lapte si miere.

Mai vedem