anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Optiunea Deezer Premium+ nu mai face parte din abonamentele Orange

Lucifer
Cunoscător

Salutare,

Optiunea Deezer Premium+ nu mai face parte din oferta Orange din 25 Noiembrie 2022.

Eu foloseam de mult timp aplicatia si m-am trezit acum ca nici nu o pot accesa pentru ca "Deezer Free is not available in your country".

Ma asteptam de la Orange mai mult profesionalism. Macar trimiteau un SMS cu o luna inainte de dezactivare.

Sunt curios daca mai folosea cineva aplicatia, sau au scos optiunea din abonament din lipsa de popularitate.

1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
"Serviciul Deezer prin Orange nu mai poate fi activat.
Dacă ai deja Deezer de la Orange, accesul la acest serviciu se va opri începând cu 25 noiembrie 2022. Pentru a te bucura în continuare de toate beneficiile abonamentului tău Deezer, autentifică-te pe www.deezer.com/ro/login și modifică opțiunea de plată după această dată."
Deduc faptul ca Orange nu mai intermediaza legatura dintre abonat si Deezer. Vrei sa ai mai departe acest serviciu, te abonezi direct la sursa. Cred ca nu mai era rentabil pt Orange, eu uitasem de Deezer...

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

delfinas
#StarMember
"Serviciul Deezer prin Orange nu mai poate fi activat.
Dacă ai deja Deezer de la Orange, accesul la acest serviciu se va opri începând cu 25 noiembrie 2022. Pentru a te bucura în continuare de toate beneficiile abonamentului tău Deezer, autentifică-te pe www.deezer.com/ro/login și modifică opțiunea de plată după această dată."
Deduc faptul ca Orange nu mai intermediaza legatura dintre abonat si Deezer. Vrei sa ai mai departe acest serviciu, te abonezi direct la sursa. Cred ca nu mai era rentabil pt Orange, eu uitasem de Deezer...

RafaHelper
#StarMember

Acum am realizat si eu ca nu mai exista Deezer la Orange, eu încă folosesc aplicația dar sunt abonat folosind un alt portal si plătesc doar 2 euro lunar.

Și mie nu-mi spui ce portal folosești?