anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am primit un mesaj de la numărul 8358

Andreea09
Junior entuziast

Am primit un mesaj de la numarul 8358, cum că aș fi activat un abonament Orange Games, desi nu cred ca este posibil. Este orange sau este fraudă ? Menționez ca am primit și linkul : 

https://oran.ge/3gdsG7h

nu l-am deschis 

28 Răspunsuri 28

delfinas
#StarMember

Andreea, bun venit in Comuniate!!!

Linkul acela pare dubios, dar e posibil sa te fi avonat la Orange Games ori din greseala, ori s-a jucat cineva cu telefonul tau.

Aici ai detaliidespre  Orange Games. si cum cum sa te dezabonezi , in caz ca e reala informatia ca ai fi abonata

Si eu am pățit la fel. Cam ciudat cum ne-am abonat mai mulți "din greșeală". 

  • Culmea e că, azi am primit 3 mesaje, de la același număr, și scrie “Dezabonarea s-a efectuat cu succes”.😂Nu mai înțeleg nimic

Eu am primit 6 mesaje tot azi 

Deci nu e numai la mine..Oare ce o fi?

Da ce parere ai ca eu de la 12 noaptea am 20 de astfel de mesaje primite pana acum la 7 dimineata 🤣🤣

Ooo🙈ne-ai întrecut 😂😂

Eu inca primesc mesaje la interval de aprox 25 min, deja am peste 30...Ai rezolvat?

Sincer ? Eu am blocat numărul aseară 😂😂Începuse sa ma enerveze

Am deja 47 deci incepe sa ma scoata din sarite, cred ca am sa blochez si eu nr pana la urma dar i tai am sa sun la 300 sa vad ce spune serviciul clienti

Dacă vei suna, sa ne anunti și pe noi cu ce zic💖

Am sunat la serviciu clienti si mi au spus ca stiu de problema, este o defectiune la departamentul tehnic isi cer scuze de inconvenienta si de deranjul creat, momentan nu au ce face dar promit ca o sa se rezolve

Super, mulțumim ❤️

Suntem în 20.02.2023 și se pare că nu au rezolvat nimic.