anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

În Shop poți cumpăra un telefon în rate cu Orange Start Me 8?

Vio73
#StarMember
Eu nu am reușit să fac în Shop un abonament de 8 euro ( Orange start ME 8), cu achiziție de telefon în rate, fără dobândă. Mi se spunea că merge doar la 14 euro. Credeți că se poate? A reușit cineva? Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Ofertele din Orange shop diferă de ofertele din magazinul online. Pentru situatia lui Razvan există 2 variante : 1. Magazin online - activare numar nou cu abonament Orange Me 8 start, cu posibilitate achiziționare P30 în rate 2. Orange Shop - migrare numar prepay cu abonament Orange Me 14, cu posibilitate achiziționare P30 în rate

Vizualizare soluţie în postul original

19 Răspunsuri 19

Razvan
#StarMember
Probabil, funcție de pregătirea agenților, însă nu înțeleg refuzul, nu iei de la noi, nu te mai ajutăm deloc.

DanielaH
Moderator
Ofertele din Orange shop diferă de ofertele din magazinul online. Pentru situatia lui Razvan există 2 variante : 1. Magazin online - activare numar nou cu abonament Orange Me 8 start, cu posibilitate achiziționare P30 în rate 2. Orange Shop - migrare numar prepay cu abonament Orange Me 14, cu posibilitate achiziționare P30 în rate

nmi
Începător
referitor la Orange Start Me 8. Cu acest abonament am access la servicii in roaming sau nu ? Doresc să precizez că nu este detaliat nicăieri, explicit, dacă are sau nu access.

Diana
Cunoscător
@nmi Roaming date probabil nu, ca voce ai acces. Se precizează la Orange ME start 8 internet național și de la următoarele începând cu ME 11 intra o limita in Roaming SEE

Gianni
Cunoscător certificat
Atunci cind un angajat nu dorește sa te servească nu depinde de pregătirea lui ,nu vrea s-o facă din comoditate , sau nu are interes.