anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

YOXO are super oferta, dar si numere Frumoase !

Andrei416
Junior entuziast

Acum e momentul sa iti iei un nr ❤️frumos🎀 de la YOXO. Nu s-au dat, mai sunt multe, poti lua unul cu doar 9, lei lunar si ai minute si sms nelimitate ! Ia-l acum, daca nu fă unul cadou🎁 !

1 Soluţie acceptată‚

Andrei416
Junior entuziast

Salut, probabil ca sunt intr-un moment de entuziasm fata de YOXO, ca am vazut la concurenta rosie ca un nr dragut e tarifat cu 3e, 7e, sau mai mult, iar la YOXO ai ocazia sa prinzi un nr gold practic gratuit. Avantaj ca poti pastra numarul cat doresti cu doar 9, lei lunar, cu activare plata recurenta.

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

FLo1
#StarMember

Salut Andrei. Ceva noutăți față de cele menționate aici în Comunitate sau pe YOXO? Mersi.

Andrei416
Junior entuziast

Salut, probabil ca sunt intr-un moment de entuziasm fata de YOXO, ca am vazut la concurenta rosie ca un nr dragut e tarifat cu 3e, 7e, sau mai mult, iar la YOXO ai ocazia sa prinzi un nr gold practic gratuit. Avantaj ca poti pastra numarul cat doresti cu doar 9, lei lunar, cu activare plata recurenta.

Am înțeles. Asta e în general ... loterie, dar DA, poți alege și să nimerești un număr chiar de GOLD. Sper să te bucuri cât mai mult timp alături de Orange cu Yoxo și nu uita: Găsești în Comunitatea Orange oricând un sprijin în dificultățile personale pe care tehnologia ți le crează. Numai bine.

Anonim
Neaplicabil

Am același nr din anul 1999, pt mine e cel mai frumos 😅.

Da ofertele yoxo sunt foarte bune pt doritori 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Într-adevăr, ofertele sunt excelente și numerele frumoase pentru doritori. Eu rămân pe abonamentele clasice deocamdată.

Mulțumim!

Silvius_
Începător

YOXO afiseaza oferta internet 160 Gb la pret 32 ron dar m-a taxat 39 ron dupa ce am terminat procedura de portare din Orange(cumparasem oferta de 160Gb). De ce afiseaza un pret(32 ron) si ia mai mult(39 ron)?

@Silvius_: Așa cum ai aflat aici, abonamentul cu 160GB ales la portare este una (adică 39lei), însă 32lei este opțiunea pentru 160GB suplimentar, după ce ai deja un plan tarifar ales și fiind costul la care faci referire.

Anonim
Neaplicabil

Și în plus 10Gb. Wow🤫

Mă duc să îmi fac 5 să înceapă petrecerea online.

Anonim
Neaplicabil

Eu nu sunt platit de Orange doar că am o părere diferită.

Pachetele de 9 Ron sunt destinate persoanelor care nu folosesc platformele de streaming ci doar pentru convorbiri.

Personal optez pentru net nelimitat iar oferta yoxo nu este atractivă din acest punct de vedere.

Un abonament net nelimitat este o alternativa care te poate salva când nu mai ai acces la serviciile fixe de net (probleme tehnice).

Yoxo este o alternativa pentru persoanele care nu doresc sa fie legați de contracte.

De exemplu eu am folosit yoxo ca sa testez semnalul in zonele în care îmi desfășor activitatea după care mi-am făcut abonament Orange.

Este important sa testezi înainte de a semna un contract.

Anonim
Neaplicabil

Ca o paranteză Yoxo face parte din Orange.

Nu îți bate capul, unii dacă vad ca lauzi o companie gata inseamma ca ești angajatul companiei respective 😂. Este o gândire stupida, dacă sunt mulțumit de ceva logic ca laud acel lucru, nici o companie nu va avea vreodată 100% recenzii pozitive 

Anonim
Neaplicabil

100% corect.