anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se poate face plata NETFLIX prin abonamentul YOXO ?

a_d_y
Junior entuziast
Nu am gasit nimic legat de acest subiect. Ar fi in regula, ca pe viitor, daca momentan nu se poate, sa se implementeze si aceasta facilitate.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Momentan nu se pot face plăți prin Yoxo. Poți doar să iți cumperi opțiuni în interiorul aplicației, după ce ai cumpărat abonamentul.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

teacher_
#StarMember
Salut! Yoxo este doar la faza incipienta, mai sunt detalii de pus la punct, cred că este o sugestie binevenita, daca nu e implementată deja

a_d_y
Junior entuziast
De aceea am si intrebat. Imi este mult mai usor sa platesc in acest sens.

Vio73
#StarMember
Probabil vom afla mai multe detalii zilele următoare. Oricum, e un abonament destul de bun în comparație cu altele de până acum, care va mai suferi modificări/ îmbunătățiri.

DanielaH
Moderator
Momentan nu se pot face plăți prin Yoxo. Poți doar să iți cumperi opțiuni în interiorul aplicației, după ce ai cumpărat abonamentul.

Gianni
Cunoscător certificat
Cînd vom avea mai multe detalii ne vom da seama dacă acest abonament este acceptabil sau nu .Să sperăm ca vom avea toate detaliile cît mai curînd posibil.

Vio73
#StarMember
E bine de știut! Poate că între timp se mai aduc modificări!

a_d_y
Junior entuziast
Cred ca aici se poate implementa acest lucru. La categoria servicii premium, pe langa numere scurte, sa se introduca si plata Netflix cu credit, plata orange GO. Asa pot incarca direct pe 6 luni sa zicem un credit. Astfel pot sa fac plata in avans Spre ex: Netlix 11,99 euro/ premium- 11,99 x 6 = 71.94 euro

Vio73
#StarMember
E foarte posibil. Dar vom vedea.