anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament YOXO app pe telefonul parintelui

rgal22
Începător

Buna, am si eu o intrebare, legata de aplicatia YOXO.
Vreau sa trec 2 cartele prepay ale copiilor (una orange, una vodafone) pe YOXO.
Exista posibilitatea ca aplicatia sa fie instalata pe telefonul meu (al parintelui) care foloseste o cartela cu abonament Orange, si din aplicatie sa pot actualiza si plati cele 2 abonamete YOXO care vor pe alte telefoane (ale copiilor) ?

Mesi anticipat

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@rgal22: Bun venit în Comunitatea Orange. Desigur, este posibil și chiar aș indica o astfel de abordare. În aplicație va trebui înrolat un card pentru plată, care bănuiesc va fi cardul părintelui, deci este ok. Ai topicuri similare în Comunitate care să clarifice opțiunile pe care le ai cu Yoxo, de exemplu acesta sau acesta

Revino cu alte întrebări dacă sunt necesare clarificări. Numai bine.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember

@rgal22: Bun venit în Comunitatea Orange. Desigur, este posibil și chiar aș indica o astfel de abordare. În aplicație va trebui înrolat un card pentru plată, care bănuiesc va fi cardul părintelui, deci este ok. Ai topicuri similare în Comunitate care să clarifice opțiunile pe care le ai cu Yoxo, de exemplu acesta sau acesta

Revino cu alte întrebări dacă sunt necesare clarificări. Numai bine.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Ai aici un articol care ar trebui să te ajute:

https://aluziva.ro/de-ce-sa-iei-in-considerare-yoxo-pentru-primul-telefon-al-copilului-tau/

Baftă! 

rgal22
Începător

Mesi mult pentru raspunsurile prompte, am sa ma documentez urmand linkurile primte.
Numai bine.