anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

TVR 2 HD a intrat în grila Orange DTH?

Vio73
#StarMember
După cum se știe, din 3 noiembrie TVR a introdus aceste canale în grilă (TVR 1 și 2 HD). Orange DTH le va introduce?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Pe DTH Orange la ultima scanare când căutăm postul Realitatea Plus nu intraseră încă TVR1 HD și nici TVR2 HD.Nici pe alte site-uri nu am găsit deocamdată aceasta informație.Oricum am sa mai scanez și în zilele următoare și dacă intră, anunț aici.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Razvan
#StarMember
Încă nu a intrat la Orange, sper să fie introdus cât mai curând ca la ceilalți operatori naționali.

Ascary
Campion certificat
Pe DTH Orange la ultima scanare când căutăm postul Realitatea Plus nu intraseră încă TVR1 HD și nici TVR2 HD.Nici pe alte site-uri nu am găsit deocamdată aceasta informație.Oricum am sa mai scanez și în zilele următoare și dacă intră, anunț aici.

Vio73
#StarMember
TVR 1 HD a apărut în locul TVR 1, dar 2, nu încă.

Razvan
#StarMember
TVR 1HD a înlocuit postul TVR HD, care și-a încetat emisia pe 2 noiembrie la ora 24.

Florin_D
Cunoscător certificat
Auzisem ca TVR HD dispare, iar restul canalelor (tvr 1, 2 si 3) vor avea emisie HD si SD precum restul posturilor HD din romania adica protv HD, Antena 1HD, Kanal D HD si restul care mai au licente si emit in amble formate!

Vio73
#StarMember
Acum sunt deja în grilă TVR 1 și 2 HD.