anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Televiziune Orange - nu merge de aproape o saptamana

Mario2021
Junior
Primesc un mesaj sa sun la 944. Televiziunea nu functioneaza de aproape o saptamana deja. Stie cineva ceva? Multumesc.
13 Răspunsuri 13

delfinas
#StarMember
Mario, bun venit in Comunitate!!! Ai sunat la 944? Ce raspuns ai primit? In ce zona locuiesti?

Vio73
#StarMember
Salutare! Trebuia să suni la suport clienți (300) sau 0374300300 (din orice rețea), încă de la început. Ai și alte modalități de a contacta Serviciul Clienți și de a le prezenta problema, pentru a fi rezolvată cât mai repede! Detalii aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2012182-numere-telefon-asistenta-orange Sper să se rezolve cât mai repede! Succes!

DanielaH
Moderator
@Mario2021, s-a rezolvat situația sau persistă? Te așteptăm să revii cu mai multe detalii legate de problema pe care o întâmpini (în ce zonă ești, cum se manifestă, ce canale nu funcționează etc.). Mulțumim.

Mario2021
Junior
Multumesc pentru reactia prompta! - zona: Str. Ritmului - cum se manifesta: TV nu afiseaza nimic, doar mesajul de a suna la 944 - voi suna astazi la numerele recomandate de comunitate - revin cu un update dupa ce reusesc sa intru in contact telefonic cu un reprezentant Orange Saptamana faina!

delfinas
#StarMember
Asteptam vesti... Plata e la zi?

DanielaH
Moderator
Fiind vorba de o problemă punctuală și care implică analizarea contului tău personal, ți-am trimis un mesaj privat (pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate) și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumim.

Vio73
#StarMember
Sper că ai reușit să rezolvi! Mi se pare că ai prea mult timp de când au apărut problemele.

Mario2021
Junior
Multumesc tuturor pentru feedback. Plata este la zi, am reusit sa vorbim cu un operator. Pana la urma va veni o echipa tehnica. Din pacate intervalul orar propus nu este compatibil, am trimis mesaj de reprogramare, dar nicio confirmare pana acum. Revin cu un update dupa ce reusim sa ne sincronizam cu echipa tehnica. Zi faina!

Vio73
#StarMember
Trebuie să se găsească o soluție până la urmă! Baftă!

delfinas
#StarMember
Succes, Mario, asteptam stirea ca s-a rezolvat!!!

DanielaH
Moderator
@Mario2021, s-a rezolvat problema?

Mario2021
Junior
Problema rezolvata. Multumesc tuturor pentru recomandari. Zi faina, M.

Vio73
#StarMember
Mă bucur că s-a rezolvat! O zi frumoasă!