anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange tv go nu functioneaza (imposibilitate redare)

danituser
Începător

Buna, orange tv go la mine nu funcționează, îmi reda pe telefon (P-912) imposibilitate redare, a mai pățit cineva așa ceva?

20 Răspunsuri 20

delfinas
#StarMember

Dani, bun venit in Comunitate!!!

De cand ai aceasta problema? Se intampla la toate canalele sau doar la unele? Esti in tara sau in roaming?

Salutare!

Te-ai delogat/ relogat? Dacă ai făcut-o și tot nu funcționează, poți dezinstala/ reinstala aplicația și dacă tot nu vrea, le poți scrie la adresa aplicatii@orange.com, spunându-le numele și prenumele și numărul de telefon asociat contului Orange tv go și ce se întâmplă concret.

Sper să reușești! Eu am reușit așa mereu când am avut probleme!

Baftă!

Am incercat deja acele optiune , am trimis si email, astept raspuns acum.

delfinas
#StarMember

Danituser, bun venit in Comunitate!!!

Aplicația Orange TV go este actualizată? Ai incercat sa dezinstalezi/reinstalezi aplicația?

Aplicatia are ultima versiune din AppStore, am dezinstalat/reinstalat aplicatia , m-am delogat/relogat. Pur si simplu nu merge aceasi erare (P-912) Imposibilitate redare.

 

Să înțeleg că ai un Huawei fără GMS. Probabil că problema e la acea aplicație, nu e adaptată perfect pentru acest tip de telefoane.

PS   Scuze, am făcut o confuzie între Appgalery și Appstore. Deci ai un iPhone... Probabil că e aceeași problemă de adaptare a aplicației la acel gen de telefoane. iOS e actualizat la ultima versiune?

 Am zis ca nu functioneaza aplicatia de IOS 16.1.1 iar 16.1.1 este ultima versiune.

DanielaH
Moderator

@danituser, s-a rezolvat situația?

Nu

Salutare!

Eu zic să le trimiți un email la adresa aplicatii@orange.com și să le explici ce și cum, dându-le detalii despre numărul asociat contului, numele și prenumele, etc.

Sper să rezolvi!

Baftă!

Am trimis deja, astept raspuns. Multumesc!

MrMishu
Junior

Salut ! Nu pot viziona niciun canal tv in aplicatia pentru  IOS16.1 Orange TV GO. Dupa ce apas butonul urmareste apare eroare

(P-912) Imposibilitate redare. Mentionez ca pe PC functioneaza in portalul orange TV GO.

Cum pot rezolva aceasta problema?

Salut!

Este o situație recentă sau persistă de mai mult timp? Până acum a funcționat?

Buna,

Persista de mai mult timp, nu pot preciza exact de cand si da a functionat la un moment dat.